• 13:13

  • 1400-08-29

  • کد خبر: 20570

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز خبر داد

کشف ۹ دستگاه استخراج رمز ارز در جاده کرجان اندیشه تبریز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از شناسایی و کشف ۹ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال در جاده کرجان از حوزه‌ی بهره‌برداری امور برق اندیشه تبریز خبر داد.

به گزارش آناج، عادل کاظمی با بیان این‌که در کنار کشف‌ مراکز غیرمجاز بزرگ استخراج رمز ارز، روزانه دستگاه‌های غیرمجاز در واحدهای مسکونی و تجاری داخل شهر نیز شناسایی و کشف می‌شوند، گفت: در راستای کاهش پیک بار شبکه و جلوگیری از خاموشی به سایر مشترکان و هم‌چنین مقابله با انشعابات غیرمجاز، همکاران ما موفق شدند با گزارش بازرس منطقه و با حضور عوامل محترم پلیس امنیت اقتصادی یک مرکز استخراج غیرمجاز رمز ارز و کالای قاچاق ماینر را شناسایی و کشف کنند.

وی در تشریح این عملیات، گفت: با گزارش‌های مردمی و هماهنگی با عوامل نیروی انتظامی و مراجع قضایی موفق شدیم ۹ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز را در جاده کرجان توسط همکاران امور برق اندیشه و اکیپ جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز کشف کنیم. توان مصرفی دستگاه‌های رمز ارز کشف شده ۱۸ کیلووات بود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، وی از کشف و شناسایی نزدیک به ۹۷۰۰ ماینر از سال ۹۸ تا کنون خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *