• 21:10

  • 1400-08-28

  • کد خبر: 20474

نشست خبری بعد از بازی؛

سولدو: عملکرد بازیکنانم رضایت‌بخش بود/ از حضور هواداران تراکتور خوشحال می‌شوم

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل سپاهان ابراز رضایت کرد.

به گزارش آناج، زونیمیر سولدو در نشست خبری بعد بازی با سپاهان، اظهار داشت: تقریبا چهار روز با تیم کار کرده‌ام که واقعا زمان کوتاهی بود. تیم باید برای یک بازی سخت خارج از خانه آماده می‌شد؛ البته تا جایی که ممکن بود، تلاش کرده و فیلم‌هایی از بازی‌های سپاهان نگاه کردم.

وی افزود: تلاش اصلی من آماده کردن تیم از نظر روحی و روانی بود؛ همچنین کار تاکتیکی انجام دادیم تا مقابل تیم خوب و ریشه‌دار سپاهان بازی کنیم. امروز از عملکرد بازیکنان و امتیاز کسب شده رضایت دارم.

سرمربی کروات تیم فوتبال تراکتور در خصوص مشورت با مربیان هموطنش درباره فوتبال ایران، گفت: پیش از آمدن من به ایران، چند بار با آقای اسکوچیچ صحبت کرده و اطلاعات مختصری در خصوص فوتبال ایران به من داد. اکنون نیز از دیدن او در اینجا خوشحال هستم.

سولدو در خصوص غیبت محمد عباس‌زاده در این دیدار خاطرنشان کرد: این بازیکن به دلیل آسیب دیدگی جزئی، چندان همراه تیم تمرین نکرده بود و نخواستیم با استفاده از او در این بازی، ریسک کنیم؛ چرا که عباس‌زاده یکی از بازیکنان مهم تراکتور در خط حمله است.

وی در خصوص احتمال حضور هواداران در ورزشگاه‌ها اذعان داشت: همه می‌دانند که تراکتور بهترین هواداران را دارد و‌ حضور آنان در ورزشگاه باعث خوشحالی من می‌شود. امیدوارم به ما کمک کنند تا تراکتور را به جایگاه واقعی برسانیم.

سولدو در پایان عنوان کرد: سپاهان باشگاه سازمان یافته و خوبی است. تعدادی از هموطنان من قبلا در این تیم کار کرده‌اند و در مجموع شرایط میزبانی این تیم خوب بود که امیدوارم سایر تیم‌ها هم، چنین میزبانی داشته باشند. بازی هم خوب و رضایت بخش بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    تیم تو دفاع خوب کار کرد نیاز داره بیشتر از اینم خوب باشه ولی تو حمله چیز خاصی ندیدیم حالا مربی ۳ روزه اومده نمیشه زود قضاوتش کرد ولی بهتره تیمو هجومی کنه،،و بنظرم تیم به تقویت نیاز داره تو هافبک دفاعی سلامی جوان کم تجربست نمیتونه کارو دربیاره،،وقتی هم اکبر مصدوم شد جایگزین تداشت،بهتره به هافبک دفاعی باکیفیت بخریم،تو خط حمله هم دوتا بازیکن هم قد داریم ولی برای استفاده از سانتر و توپ بلند نیاز به خرید یه مهاجم قد بلند و باکیفیت داریم،،باید خرید ۳ بازیکن خارجی خوب تیم بهتر راه میفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *