• 10:39

  • 1400-08-24

  • کد خبر: 19962

با محوریت محرومیت‌زدایی و تحقق عدالت شهری:

فراخوان بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تبریز منتشر می‌شود

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز از انتشار فراخوان بودجه سال ۱۴۰۱ با محوریت محرومیت‌زدایی و تحقق عدالت شهری خبر داد.

به گزارش آناج به نقل از شهریار، بهرام ایران‌نژاد گفت: شهرداری تبریز با استناد اسناد بالادستی (از جمله چشم‌انداز و برنامه ۵ ساله) بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری کلان‌شهر تبریز تهیه و قبل از پایان سال، شورای اسلامی شهر تبریز آن را بررسی و تصویب خواهد کرد.

وی اظهار داشت: این فرآیند، سرنوشت اداره و مدیریت شهری تبریز را برای یک سال رقم می‌زند و حوزه‌های گوناگون شهرداری تبریز را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری عنوان کرد: با توجه به سیاست کاری شهرداری تبریز در مورد شفافیت و تحقق شعار هر شهروند یک شهردار، شهروندان می‌توانند نظرات و پیشنهادهای خود را در زمینه‌های مختلف مدیریت شهری در تدوین بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تبریز به شرح ذیل در سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای شهرداری تبریز در آدرس pishnahadat.tabriz.ir ثبت کنند.

ایران‌نژاد تصریح کرد: شهر متعلق به شهروندان است و شهرداری تبریز برای سیاست‌گذاری‌های کلان خود، نقش مشارکت عمومی شهروندان در افزایش میزان رضایتمندی را بسیار مهم ‌می‌داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *