• 11:47

  • 1400-08-22

  • کد خبر: 19700

نارضایتی رانندگان ایرانی از جاده جدید ارمنستان

رانندگان ایرانی شکایت دارند که جاده تاتئو-آقوان که به عنوان جایگزین بزرگراه گوروس-قافان در ارمنستان ساخته شده است، برای کامیون‌ها بسیار باریک است.

اختصاصی آناج-ترکیه و قفقاز؛ رانندگان ایرانی شکایت دارند که جاده تاتئو-آقوان که به عنوان جایگزین بزرگراه گوروس-قافان در ارمنستان ساخته شده است، برای کامیون‌ها بسیار باریک است.

رانندگان در گفتگو با رادیو آزادی ارمنستان اعلام کردند که باید از جاده جدید استفاده کنند زیرا طرف آذربایجانی یک ایست بازرسی پلیس در جاده گوروس-قافان ایجاد کرده و آن‌ها را مجبور به پرداخت هزینه 130 دلاری می‌کند.

آن‌ها تأکید کردند: ما نمی‌خواهیم در جاده آذربایجان سفر کنیم، زیرا نمی‌خواهیم پول بدهیم. اکنون ما در جاده جدیدی رانندگی می‌کنیم، که هنوز نهایی نشده است و بسیار باریک است. از طرف دیگر در این جاده در صورت بروز مشکل برای کامیون‌های سنگین، فرصتی برای کمک‌رسانی وجود ندارد.

علیرغم ادعای مقامات ارمنستان ازجمله نیکول پاشینیان نخست‌وزیر این کشور که جاده تاتئو-آقوان برای انواع وسایل نقلیه مناسب است، ویدیوی رادیو آزادی کامیون‌های بزرگ را نشان می‌دهد که در برخی مناطق با مشکل عبور می‌کنند و حتی حین فیلم‌برداری، یکی از کامیون‌ها واژگون شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *