• 11:05

  • 1400-08-18

  • کد خبر: 19474

مشکلات همگانی در تراکتورِ زنوزی/ رسانه‌ای که رسانه نیست!

مشکلات در تراکتورِ زنوزی بصورت ریشه‌ای و همگانی بوده و از بحث‌های مدیریتی تا رسانه‌ای وجود دارد.

به گزارش آناج، باشگاه تراکتور از زمان خصوصی‌سازی در یک مسیر پسرفت و بیراهه قرار دارد و این تنها منحصر به نتایج تیم فوتبال نیست و در بخش‌های مختلف این باشگاه می‌توان این روند نادرست را بوضوح مشاهده کرد.

یکی از ‌قسمت‌های مهم در چارت سازمانی باشگاه تراکتور که همواره مورد انتقاد بوده، رسانه رسمی است که عملکرد فاجعه‌بار آن در صفحات این باشگاه چه در وب‌سایت رسمی و چه در شبکه‌های اجتماعی نمود دارد و جای توضیح اضافه‌ای باقی نمی‌گذارد.

در یک بررسی ساده مشخص می‌شود که کارنامه رسانه رسمی باشگاه تراکتور در این مدت چنان ضعیف و نزولی بوده که بارها و بارها صدای اعتراض هواداران را درآورده و متاسفانه یادآوری گاف‌ها نیز دردی را دوا نمی‌کند!

اما رویکرد کاملاً تکراری و غیرقابل قیاس با سایر باشگاه‌های کشور به لحاظ محتوایی در رسانه‌های رسمی باشگاه تراکتور یک طرف قضیه است و عدم پاسخگویی مسئولان آن به عنوان پل ارتباطی باشگاه با رسانه‌ها طرف دیگر.

آقایان اگر کارشان به رسانه‌ها بیافتد قربان صدقه می‌روند اما گیر ماجرا زمانی است که خبرنگاری از مسئول رسانه‌ای باشگاه پیگیر خبر یا اتفاقی می‌شود آن موقع آقای مسئول آدم فضایی است! و حتی به خود زحمت نمی‌دهد که جویا شود چرا با او تماس گرفته‌ شده است.

در این مورد لازم به اشاره است که خبرنگار ما طی دو سه ماه گذشته چندین بار با مسئول رسانه‌ای باشگاه تراکتور به طرق مختلف تماس گرفته اما متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکرده که این رفتار دور از ادب و احترام است.

در چنین فضای ایزوله و مسمومی اینکه بتوان انتظار تغییر کارکرد در رسانه باشگاه را داشت، خیال باطل است و جالب اینجاست که مسئولان باشگاه تراکتور در مواجهه با انتقادهایی که وجود داشته و این بی‌احترامی‌ها، منفعل بوده‌اند.

به نظر می‌رسد، مشکلات در باشگاه تراکتور از بحث‌های مدیریتی تا رسانه‌ای، ریشه‌ای و همگانی بوده و چنین جو سنگین و غیرحرفه‌ای و البته نامانوس با فضای رسانه‌ای در اداره یک باشگاه مردمی را بوجود آورده است.

ناگفته نماند، کار رسانه باشگاه ایجاد شفافیت و ساختن پلی بین طرفدار و باشگاه است اما عملکرد تیم رسانه‌ای باشگاه تراکتور عملاً باعث دوری طرفدار از باشگاه و پناه بردن به رسانه‌های غیررسمی و نیز سبب مرموز شدن و مه‌آلود گشتن اتمسفر باشگاه شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    اون کریم جمالی یک پیروزی چی،کارهاشم اصلا درحد و شان یک باشگاه لیگ برتری نیست،حتی رسانه باشگاه ملوان هم از ما بهتره،،علاوه بر اون بله قربان گو زنوزی و الیاسی اجازه زیادی براش نمیدن تا شفاف سازی کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *