• 17:35

  • 1400-08-17

  • کد خبر: 19409

فرماندار بناب مطرح کرد:

جای تاسف است که کرسی شهرداری بناب بلا تکلیف است

فرماندار بناب از بلاتکلیفی انتخاب شهردار بناب اظهار تاسف کرد و گفت: شهرستانی همچون بنابدر انتخاب شهردار عاجز مانده و همچنان با گذشت ۳ ماه از آغاز فعالیت شورای ششم شهر بناب، متاسفانه شاهد صندلی خالی شهردار شهرستان بناب هستیم.

به گزارش آناج،شهریار فتحی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب، با اشاره به تایید حکم شهردار شهر خوشه مهر، گفت: بر اساس حکم صادر شده از سوی استاندار محترم،  پرویز کشاورز بطور رسمی به عنوان شهردار شهر خوشه از امروز فعالیت خود را آغاز می کند.

وی برای پرویز کشاورز آرزوی موفقیت کرد و گفت: قطعا ما نیز در کنار این بزرگوار برای پیشرفت و آبادی شهر خوشه مهر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

فرماندار بناب در بخش دیگر سخنان خود از بلاتکلیفی انتخاب شهردار بناب اظهار تاسف کرد و گفت: شهرستانی همچون بناب که آوازه جهانی دارد، در انتخاب شهردار عاجز مانده و همچنان با گذشت ۳ ماه از آغاز فعالیت شورای ششم شهر بناب، متاسفانه شاهد صندلی خالی شهردار شهرستان بناب هستیم!

آنچه در این میان، یک علامت سوال مهم در اذهان عمومی شهرستان ایجاد میکند، این است که آیا نوبت انتخاب شهردار شهر بناب فرا نرسیده است یا بناست این شهر بدون شهردار باقی بماند؟! این در حالی است که طی چند ماه اخیر شاهد روی کار آمدن و ارائه خدماتِ شهردار شهرهای همجوار بودیم و این خلأ، غصه عمیقی بر دل دلسوزان شهرستان است.

نکته مهم دیگر در این میان، کوتاهی نابخشودنی مسئولان امر، خصوصاً اعضای شورای شهر بناب است؛ به نمایندگی از مردم از ایشان سوال می گردد مسکوت ماندن این موضوع خطیر، چه دلیلی دارد؟! آیا از تبعات این خلأ برای شهرستان و شهروندان صبور این شهر، بی اطلاعید؟! آیا وضعیت حال حاضر شهرداری، مصداقی از کوتاهی عالیجنابان، در انتخاب شهردار نیست؟! از شما خواسته می شود این موضوع را به عنوان ضرب العجلی جهت پایان دادن به این کم کاری ها تلقی نمایید در غیر اینصورت، تبعاتی نه چندان خوشایند را شاهد خواهیم بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *