• 14:37

  • 1400-08-17

  • کد خبر: 19373

هوشیار عنوان کرد؛

میزبانی شایسته‌ آذربایجان‌شرقی و تبریز در برگزاری مسابقات دوچرخه‌سواری

دبیر هیات دوچرخه‌سواری استان گفت: آذربایجان‌شرقی و تبریز همیشه میزبان شایسته‌ای برای رقابت‌های دوچرخه‌سواری بوده است.

به گزارش آناج، ناصر هوشیار، دبیر هیئت دوچرخه‌سواری آذربایجان‌شرقی در خصوص برگزاری مسابقات دوچرخه‌سواری در استان، اظهار داشت: شهر تبریز و استان آذربایجان‌شرقی به‌واسطه‌ برگزاری ۳۴ دوره تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان و بیش از بیست دوره تور کندوان، همیشه میزبان خوبی برای رقابت‌های دوچرخه‌سواری بوده است.

وی ادامه داد: ما در عرض حدود یک ماه، اولین دوره تور‌ دوچرخه‌سواری (جوانان) مرند را برگزار کردیم و در نوع خود استارت بسیار خوبی برای کشف استعدادهای جوان و آینده‌دار‌ کشورمان است.

رئیس هیئت شهرستان تبریز اظهار داشت: بلافاصله بعد از تور مرند، منطقه آزاد ارس میزبانی مسابقات مرحله اول‌ لیگ جوانان را برگزار کرد که بسیار عالی و با رضایت تمامی تیم‌ها برگزار شد.

هوشیار افزود: تبریز میزبان مرحله پایانی لیگ برتر بزرگسالان بود و باتوجه به رقابت حساس دو‌ تیم دانشگاه آزاد و سپاهان، این رقابت به یکی از تماشایی‌ترین مسابقات دوچرخه‌سواری ایران تبدیل شده بود.

وی با اشاره به همکاری تمامی ارگان‌ها و کمیته‌های هیئت در برگزاری مسابقات مطرح کرد: تمامی سازمان‌ها اعم از اداره کل ورزش و جوانان، تمامی سازمان‌های مربوطه شهرداری کلانشهر تبریز، نیروی انتظامی، پلیس راه، راهور، اورژانس، هلال احمر، موتورسواران حاضر در مسابقات، کمیته اجرایی و داوران هیئت، کمیته روابط عمومی و دیگر عوامل تاثیر بسزایی در برگزاری مسابقه داشتند جا دارد که از زحمت تک تک این عزیزان که جانانه، دلسوزانه و شبانه‌روزی زحمت کشیدند، قدردانی داشته باشم.

دبیر هیئت دوچرخه‌سواری آذربایجان‌شرقی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: در رأس تمامی مسابقات و اجراهای هیئت استان، دکتر رسول هاشم‌کندی حضور داشتند و مطمئنا ما با رهنمود و تجربیات وی توانستیم مسابقات را به‌صورت شایسته برگزار کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *