• 17:35

  • 1400-08-06

  • کد خبر: 18706

پیگیری آناج: آیا تراکتور بازیکن خارجی جذب می‌کند؟

شایعه شده است مسئولان باشگاه تراکتور برای تقویت تیم خود به دنبال جذب بازیکن خارجی هستند.

به گزارش آناج، پس از باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه تراکتور شایعه شده است که سران این باشگاه برای تقویت تیم خود به دنبال جذب بازیکن خارجی هستند.

این مسأله زمانی جذاب‌تر شد که برخی از نفرات نزدیک به باشگاه و صفحات هواداری تراکتور مدعی شدند مسئولان این تیم در گفتگوی خصوصی با آنها تلویحا چنین چیزی را تایید کرده‌اند.

در ادامه، بعدازظهر روز گذشته بود که انتشار یک استوری با ایموجی بمب در صفحه منتسب به محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور به این شایعات دامن زد.

درهمین راستا، خبرنگار ورزشی آناج موضوع جذب بازیکن خارجی را از مسئولان باشگاه تراکتور پیگیری کرد که مشاور این باشگاه در واکنش ابراز بی‌اطلاعی نمود.

ناگفته نماند، سیاست‌های باشگاه تراکتور برای فصل جاری تدارک تیمی کم‌هزینه است و باید دید که آیا این سیاست‎‌گذاری برای جذب بازیکن خارجی تغییر می‌کند یا خیر؟

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    صلاح مملکت را خسروان دانند نه فضولان دوران!!!
    ببینید تیم از آن آذربایجان استوبس” وانگهی چه ربطی داره به فضولای دوران ما بازیکن خارجی بیآریم یا از بازیکنای داخلی حریفانو شوت بزنیم بیفتند جهنم فوتبال” اما محض خاطر عده ای از دوستان عرض شود انشالله هر طوری باشه در مقابل عده ای % کم نخواهیم آورد.
    یاشاسین آذربایجان
    یاشاسین داداش زنوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *