• 18:04

  • 1400-08-01

  • کد خبر: 18441

مدافع مصدوم تراکتور در گفت‌وگو با آناج؛

بزودی دویدن را شروع می‌کنم/ از نتیجه بازی با گل‌گهر خیلی ناراحت‌ شدم

مدافع مصدوم تیم تراکتور می‌گوید از نتیجه بازی با گل‌گهر مثل هواداران این تیم خیلی ناراحت شده است.

پیمان کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج درباره آخرین وضعیت مصدومیت خود اظهار داشت: الان تقریبا سه ماه است که عمل کردم و ان‌شاءالله بزودی دویدن را آغاز می‌کنم. امیدوارم که در یک ماه آینده بتوانم تمرینات را استارت زده و به تیم ملحق شوم.

وی خاطرنشان کرد: بعد از مصدومیتم چه قبل از عمل و چه بعد از آن، باشگاه تراکتور از من حمایت کرد و پیگیر کارهایم بود که جا دارد از مسئولان باشگاه تشکر کنم.

مدافع شبستری تیم فوتبال تراکتور در واکنش به شکست سنگین این تیم در هفته نخست لیگ برتر گفت: نتیجه عجیب و غیرمنتظره‌ای بود و من هم مثل هواداران خیلی ناراحت شدم. ما در این بازی مشکلات زیادی داشتیم که در نتیجه بدست آمده تاثیر بسزایی داشت.

کشاورز تأکید کرد: همه تیم‌ها روزهای خوب و بد دارند و این اتفاقات در فوتبال دنیا می‌افتد. به نظرم در نیمه دوم می‌توانستیم اختلاف را کمتر کنیم.

این بازیکن با اشاره به بومی‌گرایی در تراکتور مطرح کرد: فکر می‌کنم که تاکنون در این حد بازیکن بومی در ترکیب خود نداشتیم. از طرفی، ما از نظر سنی تیم جوان و باانگیزه‌ای داریم و مطمئناً در ادامه شرایط‌مان با تجربیات آقای کریمی بهتر خواهد شد. خوشبختانه مشکل محرومیت از نقل‌وانتقالات نیز رفع شد.

وی در خاتمه با قدردانی از حمایت هواداران ابراز داشت: در این مدت که مصدوم بودم هواداران جویای احوالم بودند و شرمنده‌ام کردند. امیدوارم که با بازگشتم به میادین بتوانم به تیم کمک کرده و لطف آن‌ها را جبران کنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *