• 11:35

 • 1400-08-01

 • کد خبر: 18421

استاندار سابق آذربایجان شرقی مطرح کرد؛

بغض پورمحمدی با تعریف یک خاطره/ برخی نمی‌خواهند که پروژه‌های استان تمام شود

پورمحمدی گفت: برخی‌ها نمی‌خواهند پروژه‌های ملی در استان به اتمام برسد چراکه منفعتشان در ادامه طرح هاست.

به گزارش آناج، محمدرضا پورمحمدی استاندار سابق آذربایجان شرقی در مراسم معارفه استاندار جدید اظهار داشت: از وزیر کشور شخصا سپاسگزارم چراکه در شروع دولت و سنگینی شخصا به مراسم تودیع و معارفه می‌آیند.

وی ادامه داد: خوشبختانه احکام استانداران را رئیس جمهور محترم امضا می‌کنند و این بدان معناست که همه دستگاه‌ها باید با استاندار هماهنگ باشند.

استاندار سابق آذربایجان شرقی با بیان اینکه آرزو بر پیرها عیب نیست، گفت: ای کاش روزی برسد که استانداران مدیران دستگاه‌ها را شخصا تعیین کنند و ای کاش دولت جدید اختیارات استانداران افزایش یابد.

وی ادامه داد: برخی‌ها نمی‌خواهند پروژه‌های ملی در استان به اتمام برسد چراکه منفعتشان در ادامه طرح هاست.

پورمحمدی با اشاره به مسائل دوران مدیریتی‌اش ابراز داشت: در آبان ۹۸، طرح آشوب برای تبریز بود و این تدابیر امام جمعه تبریز بود که کاری کردند تا این طرح ناتمام باشد، دوران پر فراز و نشیبی از جمله تحریم، کرونا، سیل، زلزله و…داشتیم.

وی ادامه داد: ۱۷ مرداد در مصاحبه‌ای گفته بودم همه بلایای ارضی و سمائی را داشتیم و فقط شهاب سنگ نبارید. یک بنده خدایی نظر نوشته بود که شهاب سنگ خود شما و دولتتان بودید که خواهید رفت.

رئیس سابق دانشگاه تبریز یادآور شد: در وزارت کشور به ما گفتند شما دو وظیفه دارید، اولی تامین امنیت و دومی برگزاری انتخابات اما ما کارمان را با برنامه برای پروژه ها هم آغاز کردیم.

وی ادامه داد: ۱۸ سال بود که راه آهن تبریز طلسم شده بود و خوشبختانه امروز تا خاواران آن را پیش برده ایم، یک پیمانکاری آوردند، برای ۵ هزار جوش ریل خط آهن سه ماه وقت می‌خواهد اگر من می‌توانستم گوشش را می‌گرفتم و از استان بیرونش می انداختم.

پورمحمدی با بغض نسبت به تعریف خاطره‌ای گفت: چندی پیش شب هنگام به خانه می‌رفتم که پیر مردی را دیدم که زانوان خود را بغل کرده بود. فکر کردم ناخوش احوال است. نزدیک شدم و حالش را پرسیدم، گفت از تنگ دستی و شرمندگی خانواده نمی‌توانم به خانه بروم. به او کمک کردم. او مرا دعا میکرد و من خودم را نفرین میکردم که چه مسئولی هستم! ما نتوانستیم برای فقر این مردم کاری بکنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  ببین استاندار محترم سابق عزیز یکی که گل می زند در یک فوتبال ساده دفاع نمی زاره مهاجم گل بزنه میشه گلزن ، ما متاسفانه در مدیریت کم کار کرده‌ایم

  سلام‌وزارت‌کشور‌راست‌گفته‌‌استانداردووظیفه
  داردتامین‌امنیت‌وبرگزاری‌انتخابات
  البته‌آنهم‌برای‌خالی‌نبودن‌عریضه….‌اولسن
  آراز‌گورنه‌گونه‌قالیبسان‌…..خوداستاندار‌آذربایجان
  درخاتمه‌‌کارش‌‌اعتراف‌میکند‌اختیاراتش‌
  درچه‌حدی‌بوده‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *