• 10:48

  • 1400-08-01

  • کد خبر: 18417

نماینده ولی فقیه در استان مطرح کرد؛

درخواست از استاندار برای بکارگیری جوانان نخبه و حزب اللهی

حجت الاسلام آل هاشم گفت: آقای خرّم در استان آذربایجان شرقی و غربی، فعالیت چشم گیری داشتند و امیدواریم ایشان با استفاده از نیروهای جوان، مومن و نخبه در استانداری آذربایجان شرقی موفق باشند.

به گزارش آناج، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در مراسم تکریم و معارفه استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: انتخاب استاندار جدید را در هفته وحدت به فال نیک می‌گیریم؛ آقای خرّم در ۴ سال گذشته که در مسئولیت فرماندهی سپاه حضور داشتند در جریان همه مشکلات استان قرار گرفته‌اند.

وی ادامه داد: ایشان در زلزله میانه نقش آفرینی کردند و بحث کرونا و مواصات خوب عمل کردند و در سال ۹۸ با همکاری ایشان و نیروهای امنیتی و استاندار توانستند به نحو احسن نسبت به مدیریت آشوب‌ها اقدام کنند.

نماینده ولی فقیه در استان با درخواست از مسئولین استانی گفت: از همه کسانی که در انتخابات فعالیت داشتند و افراد مورد نظر خود را برای تصدی استانداری در نظر داشتند، تقاضا دارم تا از استاندار منتخب حمایت کنند.

وی افزود: آقای خرّم در استان آذربایجان شرقی و غربی، فعالیت چشم گیری داشتند. ایشان در سوریه چند ماه اسیر دشمنان اسلام بودند و امیدواریم ایشان با استفاده از نیروهای جوان، مومن و نخبه در استانداری آذربایجان شرقی موفق باشند.

حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم تاکید کرد: از نمایندگان استان هم تقاضا داریم در همه عرصه‌های استان با همراهی و تعامل درصدد رفع مشکلات استان باشند.

وی در پایان در خصوص استاندار سابق نیز یادآور شد: آقای پورمحمدی نیز یکی از چهره‌های مطرح دانشگاهی بودند که حقیقتا در این مدت زحمات زیادی کشیدند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *