• 18:48

  • 1400-07-28

  • کد خبر: 18311

کریمی: جابجایی زیادی در ترکیب خود داشتیم/ می‌توانستیم اختلاف را کم کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: نیمه دوم فوتبال خوبی بازی کردیم و می‌توانستیم اختلاف را کم کنیم.

به گزارش آناج، فیروز کریمی در نشست خبری بعد از بازی با گل گهر سیرجان، اظهار داشت: پیش از آغاز بازی هم گفتم که هفته اول غیرقابل پیش‌بینی است. متاسفانه در لحظات پایانی آخرین تمرین، آقای هادی محمدی دفاع وسط‌مان را از دست دادیم.

وی ادامه داد: استفاده از هافبک وسط در پست دفاع وسط نیز کارایی چندانی نداشت. ما در مجموع جا‌به‌جایی زیادی در ترکیب‌مان داشتیم.

کریمی توضیح داد: می‌خواستیم بازی را به نیمه دوم بکشانیم و برنامه‌ها را اجرا کنیم. اما به دلیل جوانی بازیکنان به‌ویژه مدافعان وسط که برای نخستین بار بازی کردند، چنین شرایط بدی در نیمه اول به وجود آمد.

وی ادامه داد: ما مجبور شدیم علی باستانی ۱۷ ساله را وارد زمین کنیم که به نظرم بد کار نکرد؛ اما در کل گل‌گهر در نیمه اول برتری داشت و دلیلی ندارد نبود بازیکنان را عاملی بر عدم توانمندی حریف بدانیم.

سرمربی تراکتور با بیان اینکه ما در نیمه دوم خوب کار کردیم، گفت: اگر دقت و شانس داشتیم، می‌توانستیم اختلاف را کم کنیم. امیدوارم با رسیدن بازیکنان‌مان به ویژه مدافعان وسط، بهتر نتیجه بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: هیچ زمانی برای کار کردن روی بازیکنان جدید خط دفاعی نداشتیم و متاسفانه بازی خارج از خانه بود و مجبور بودیم بلافاصله بعد از تمرین به سیرجان سفر کنیم. به تیم حریف تبریک می‌گویم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    زنوزی صلاحیت اداره این تیم رو نداره،،با مدیریت ضعیفش بدهی ببار اورد،همین بدهی ها رو هم نگه داشت دقیقه ۹۰ پرداخت کنه اینجور شد که تیم با پنحره بسته و نبود دفاع وسط باخت اگه گل گهر نیمه دوم عقب نمیکشید باخت پر گل تر میشد ابرو ریزی بزرگی رقم میخورد،حتی پنجره باز بشه بازم تیم ضعیف و نیاز به خرید ۴ بازیکن خوب دیگه تو پستهای وینگر،دفاع راست و وسط و هافبک دفاعی داره،اقای زنوزی دست از سر تراکتور و احساسات مردم ادربایجان بردار خدا جوری زمینت میزنه نتونی بلند بشی،امیدوارم مسیولای مس سونگون تیمو بخرن درحد و شان نام اذربایجان براش هزینه کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *