• 10:58

  • 1400-07-28

  • کد خبر: 18283

آناج گزارش می‌دهد؛

تراکتـورِ کریمی به دنبال استارت گهربار/ شکست‌ناپذیری، تنها دلخوشی پرشورها

تراکتورِ فیروز کریمی کار خود را در لیگ بیست‌ویکم امروز در جدال خارج از خانه مقابل گل‌گهر سیرجان استارت می‌زند.

به گزارش آناج، تیم فوتبال تراکتور امروز (چهارشنبه 28 مهر ماه) در نخستین بازی خود در بیست‌ویکمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور به مصاف گل‌گهر سیرجان می‌رود. دیداری که از ساعت 16 با قضاوت محمدرضا اکبریان در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان آغاز خواهد شد.

تراکتورِ فیروز کریمی درحالی در این میدان خارج از خانه کار خود را در لیگ بیست‌ویکم استارت می‌زند که با وجود تلاش برای گشودن پنجره نقل‌وانتقالاتی این امکان تاکنون میسر نشده است و این تیم به احتمال زیاد در بازی امروز بدون بازیکنان جدید خود وارد زمین خواهد شد.

البته تیم محبوب پرشورها در پنجره تابستانی عملکرد خوبی نداشت و با بحران مالی دست به نقد نشد. برخلاف ادوار گذشته، خبری از بمب و ستاره در نقل‌وانتقالات این تیم نبود و عبدالله حسینی، عبدالله ناصری و شاهین ثاقبی شاخص‌ترین بازیکنانی بودند که آن‌ها به خدمت گرفتند.

در سمت مقابل، گل‌گهر که سومین فصل حضورش را در سطح اول فوتبال کشور تجربه می‌کند، با سرمربی پرافتخار خود در سودای آسیایی شدن است. این تیم با امیر قلعه‌نویی جایگاه خود در لیگ برتر را تثبیت کرده و حال اهداف بزرگ‌تری را برای آینده خود ترسیم می‌کند.

نماینده کرمان با خریدهای پر و پیمون وارد لیگ بیست‌ویکم می‌شود. محمدرضا خانزاده و مهدی تیکدری، دو شکار گل‌گهر از رقیب بود که امروز و در اولین بازی رسمی خود با پیراهن تیم سیرجانی خیلی زود به تراکتور رسیده‌اند و برابر یاران سابق خود به میدان خواهند رفت.

در مجموع باید گفت که تراکتور چهره همیشه مدعی خود را ندارد و از سویی، با توجه به شرایط دو تیم که گل‌‌گهر از نظر آماده‌سازی و در اختیار داشتن بازیکنانش وضعیت به مراتب بهتری دارد، روی کاغذ شانس تیم میزبان برای کسب نتیجه در بازی امروز بیشتر از میهمان است.

در این میان، شاید تنها دل‌خوشی پرشورها به موفقیت تیم محبوب‌شان در بازی امروز کارنامه خوب در تقابل‌های قبلی با آبی‌های سیرجان باشد، جایی که تراکتور در 4 بازی لیگ برتری خود مقابل گل‌گهر سه بار موفق به شکست حریف شده و در یک بازی به تساوی رضایت داده است.

سرخ‌پوشان دیار آذربایجان در فصل گذشته توانستند در هر دو بازی رفت و برگشت حریف سیرجانی را شکست داده و دبل کنند. با این اوصاف، باید دید که آیا تراکتور در پنجمین بازی خود با گل‌گهر نیز می‌تواند این روند شکست‌ناپذیری را حفظ کرده و فصل را با نتیجه خوب استارت بزند یا خیر؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *