• 10:47

  • 1400-07-27

  • کد خبر: 18170

رئیس مجمع نمایندگان استان مطرح کرد؛

جزئیات جلسه نمایندگان با استاندار/ برپایی جلسه با رئیس جمهور برای حل مشکلات کلان

فرهنگی با اشاره به جزئیات جلسه نمایندگان با استاندار گفت:احتمالا اواخر هفته این جلسه‌ای با آقای رئیسی برگزار شود تا موضوعاتی که در سطح ریاست جمهوری است در آن جلسه مطرح شود.

محمدحسین فرهنگی دیشب در گفت‌وگویی خبری در خصوص جلسه مجمع نمایندگان با استاندار جدید اظهار داشت: بعد از قطعی شدن انتخاب آقای خرّم به عنوان استاندار آذربایجان شرقی هماهنگ شدیم و امروز هم جلسه مجمع نمایندگان در استان گذاشتیم که جلسه پرباری بود.

وی ادامه داد: در این جلسه مسائل مختلف استان هم از طرف نمایندگان و هم از طرف استاندار بررسی شد و مسائلی مانند بحث معدن، حوزه مربوط به مدیریت بخش‌های مختلف و تعیین و تکلیف آن و در نظر گرفتن شایسته سالاری،ضرورت تفویض اختیار به فرمانداران استان مطرح شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر تاکید: همچنین مسائل ورزشی مهم استان، مسائل مربوط به بودجه و اعتبارات و پروژه‌های مهم استان و تقویت آن، ضرورت اعتماد به مدیران بومی، موضوع انتقال آب از ارس هم مطرح شد.

وی با بیان اینکه هماهنگی برای برپایی جلسه نمایندگان، استاندار و رئیس جمهور انجام شده است، گفت: احتمالا اواخر هفته این جلسه برگزار شود تا موضوعاتی که در سطح ریاست جمهوری است در آن جلسه مطرح شود.

فرهنگی با اشاره به اینکه استاندار مطالب نمایندگان را تایید کرد، عنوان کرد: آقای خرّم تاکید کردند که در یک دولت مردمی قرار داریم و لازم است که فرآیندها تسریع شود و از نقطه قوا هماهنگی بین نمایندگان و استاندار استفاده حداکثری شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: عموم بحث‌ها هم بحث همگرایی و هم افزایی بیشتر برای توسعه استان بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *