• 22:44

  • 1400-07-26

  • کد خبر: 18121

مقاومت تبریز، نماینده آذربایجان‌شرقی در لیگ برتر تنیس روی میز

تیم‌های نوجوانان و جوانان مقاومت تبریز به عنوان نماینده استان در لیگ برتر تنیس روی میز باشگاه‌های کشور حضور می‌یابند.

به گزارش آناج، مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز (پینگ‌پنگ) باشگاه‌‌های کشور در رده سنی نوجوانان و جوانان اواخر مهر ماه سال جاری به میزبانی شهر تهران برگزار می‌شود.

تیم مقاومت تبریز به عنوان تنها نماینده استان آذربایجان‌شرقی با مربیگری شهرام سربخشیان در این رقابت‌ها حضور می‌یابد.

یاسر نجف‌زاده مدیرعامل باشگاه مقاومت تبریز در خصوص آمادگی تیم‌های مقاومت برای حضوری قدرتمند در لیگ برتر عنوان داشت: باتوجه به سیاست بومی‌گرایی در باشگاه مقاومت، سعی بر این بوده است که بهترین نفرات استان آذربایجان‌شرقی زیر نظر شهرام سربخشیان انتخاب شوند.

وی ادامه داد: در این مدت اردوهایی بسیار خوبی برگزار کردیم و تا روز قبل از اعزام به مسابقات لیگ برتر، تمرینات بسیار فشرده‌ای را خواهیم داشت. تلاش بر این شده است بهترین امکانات سخت‌افزاری نیز در اختیار بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم قرار بگیرد.

مدیرعامل باشگاه مقاومت خاطرنشان کرد: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، پیش‌بینی کردیم که تنها نماینده تبریز در این رقابت‌ها جزو 5 یا 6 تیم برتر مسابقات قرار بگیرد و تلاش بر این شده است تا بعد از مدت‌ها نام تبریز نیز در بین تیم‌های برتر لیگ برتری دیده شود.

گفتنی است؛ لیگ برتر نوجوانان و جوانان تنیس روی میز کشور پسران از 28 الی 30 مهرماه 1400 در مجموعه ورزشی انقلاب تهران با حضور 17 تیم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *