• 21:33

  • 1400-07-22

  • کد خبر: 17710

عضو شورای شهر تبریز؛

احیای ورزش شهرداری زمینه‌ساز کشف استعدادها است

عضو شورای شهر تبریز با اشاره به ضرورت احیای ورزش شهرداری گفت: احیای ورزش شهرداری زمینه‌ای برای کشف استعدادها است بطوریکه تلاش می‌شود ورزش شهرداری احیا شده و رونق بگیرد.

به گزارش آناج، احد صادقی در جمع خبرنگاران با بیان مطلب فوق اظهار کرد: برای اجرا و احیای ورزش توسط شهرداری تبریز برنامه‌هایی در حال تدوین است و انتظار می‌رود سایر منتخبین شورا و دستگاه‌های اجرایی توجه جدی به این حوزه داشته و در این خصوص شورای شهر و شهرداری را یاری کنند.

وی در مورد تیمداری توسط شهرداری تبریز در رشته‌های مختلف ورزش افزود: بنده موافق تیمداری در رشته‌های مختلف ورزش توسط شهرداری هستم بطوريکه سرمایه‌گذاری که برای تیمداری می‌شود باید در چارچوب قوانین و در راستای ایجاد انگیزه و شور و نشاط بین جوانان شهر رخ دهد.

عضو شورای شهر تبریز گفت: شخصاً معتقد بر این موضوع هستم که بودجه‌ای که قرار است برای ورزش خرج شود باید برای جوانان این شهر اختصاص یابد، منظورم از این موضوع به این شکل است که بودجه‌ای که در شورای شهر تبریز برای ورزش شهرداری چه ورزش همگانی و چه قهرمانی تنظیم می‌شود تنها یک هدف دارد که آن هم چیزی نیست جز ایجاد شور و نشاط و انگيزه در بین مردم، این بدان معنا است که اگر شهرداری هم، هزینه‌ها را در ورزش مثل سایر باشگاه‌های ورزشی برای افراد غیربومی خرج کند پس آنموقع چه کسی به استعدادها و توانایی‌های جوانان این شهر ارزش خواهد داد؟ طبیعی است که با ادامه این روند دیگر شاهد عدم کشف استعداد در ورزش‌های مختلف در تبریز خواهیم بود.

صادقی عنوان کرد: با بها دادن به جوانان این شهر می‌توان پشتوانه خوبی برای ورزش قهرمانی ایجاد کرد، در واقع در گذشته ورزش شهرداری سکوی پرش اندکی از قهرمانان و ورزشکاران محسوب می‌شد که امسال با تصمیم‌گیری‌های صحیح و بجا شاهد تولد نابغه‌های شهر تبریز در ورزش خواهیم بود.

وی در پایان افزود: امیدواریم با کمک تک به تک اعضای شورا، مسئولان شهری و استانی و خود مردم باری دیگر با احیای ورزش شهرداری تولدی دیگر برای ورزش شهر و استان‌مان را جشن بگیریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *