• 12:25

  • 1400-07-20

  • کد خبر: 17553

مبلمان

برگزاری نمایشگاه مبلمان در تبریز

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی معماری داخلی، مبلمان و دکوراسیون امروز با حضور تولیدکنندگانی از ۱۲ استان در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز آغاز به کار کرد.

به گزارش آناج، نوزدهمین نمایشگاه تخصصی معماری داخلی، مبلمان و دکوراسیون امروز با حضور تولیدکنندگانی از ۱۲ استان در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه با حضور جمعی از برترین تولیدکنندگان کشور از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، اصفهان، مرکزی، همدان، فارس، گیلان، گلستان، کرمانشاه، زنجان و البرز پذیرای بازدید کنندگان است.

مبلمان راحتی، کلاسیک و استیل، سرویس خواب، سرویس جهیزیه، میز ناهارخوری، لوستر و تزیینات روشنایی، تجهیزات و دکوراسیون داخلی و تجهیزات مبلمان اداری و سینمایی از جمله محصولات به نمایش درآمده در این نمایشگاه است.

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی معماری داخلی، مبلمان و دکوراسیون ۱۹ تا ۲۳ مهرماه در نمایشگاه بین‌المللی تبریز از ساعت ۱۵ تا ۲۱ با رعایت کامل اصول بهداشتی پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

نمایشگاه بین المللی تبریز با ۶ سالن سرپوشیده با عناوین استاد شهریار، پروین اعتصامی، امیرکبیر، آذربایجان، سهند و ستارخان سالانه میزبان حدود ۵۰ نمایشگاه داخلی و بین المللی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *