• 16:35

  • 1400-07-19

  • کد خبر: 17461

پشت پرده انتشار یک کلیپ؛

تخریب حسینیه شیعیان جمهوری آذربایجان واقعیت دارد؟

کلیپی مبنی بر تخریب حسینیه شیعیان آذربایجان توسط دولت الهام علی‌اف در برخی رسانه‌ها پخش شد .

به گزارش آناج؛روز گذشته کلیپی مبنی بر تخریب حسینیه شیعیان آذربایجان توسط دولت الهام علی‌اف در برخی رسانه‌ها پخش شد که این کلیپ برای چندین سال قبل می‌باشد.

این حادثه مربوط به سال ۲۰۱۷ است. مکانی که تخریب‌شده مسجد “حاج جواد” نام دارد که در پی اعتراضات مردمی، دولت آذربایجان مجبور به احداث دوباره این مسجد در مکان دیگری شد.

نکته قابل انتشار و باز نشر این کلیپ از سوی رسانه سلطنتی انگلیس صورت گرفت که به‌نظر می‌رسد پروژه تهییج افکارعمومی یا انتشار اخبار جعلی با اهداف خاص و تفرقه افکنانه وارد فاز جدی شده است.

گفتنی است یکی از سیاست های ثابت دولت الهام علی اف به خصوص در طول سالهای اخیر فشار و سختگیری بر شیعیان به دلیل برپایی مراسمات مذهبی است.

در روزهای اخیر دولت الهام علی اف حسینیه ایرانیان در باکو را به بهانه کرونا بست و مانع برگزاری مراسمات در این محل شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها:

    نمایندگان انگلیس در ایران از جمله روزنامه آذربایجان – سایت خبری ترجمان صبح – تبریز سیاست – روزنامه منحوس طرح نو و چندین رسانه وابسته به بیگانگان از جمله انگلیس و اسرائیل که خواستار برهم زدن نظام اسلامی ایران هستند برای تحریک مردم آذربایجان ایران این کلیپها و اخبار پوسیده و کذب را هرازگاهی میگذارند. سربازان گمنام امام زمان(عج) باید جلوی این حمالان انگیلسی سلطنت طلب را بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *