• 17:53

  • 1400-07-18

  • کد خبر: 17426

به اهداف خود در اردوی تهران رسیدیم؛

خطیبی: تراکتور در هر دو بازی دوستانه، تیم برتر زمین بود

مربی تیم فوتبال تراکتور از روند آماده‌سازی این تیم و وضعیت بازیکنان در اردوی تهران ابراز رضایت کرد.

به گزارش آناج، حسین خطیبی در خصوص اردوی یک هفته‌ای تراکتور در تهران، اظهار کرد: اردوی تهران با اهداف شناخت وضعیت فنی و بدنی بازیکنان، بررسی شرایط بازیکنان جدید، برگزاری بازی دوستانه و رسیدن به هماهنگی و آمادگی مطلوب برگزار شد.

وی با بیان اینکه معتقدم آقای کریمی به بخش بزرگی از اهداف مورد نظرش در این اردو رسید، توضیح داد: ما توانستیم نقاط قوت و ضعف تیم را در این اردو بشناسیم و بر اساس آنالیزهای انجام شده، طی چند روز آتی برای رفع نقاط ضعف تلاش خواهیم کرد.

خطیبی با بیان اینکه وضعیت تیم در مجموع خوب و رضایت‌بخش است، خاطرنشان کرد: با اینکه نسبت به سایر تیم‌ها کمی دیر شروع کرده‌ایم، ولی وضعیت راضی کننده بوده و تیم با جذب چند بازیکن، کامل‌تر می‌شود.

وی با اشاره به بازی دوستانه مقابل تیم هوادار، گفت: با اینکه بازیکنان تازه تمرینات بدنسازی را پشت سر گذاشته بودند، اما وضعیت‌شان رضایت‌بخش بود و فوتبال خوب و برتری نسبت به حریف انجام دادند.

مربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص بازی دوستانه مقابل مس رفسنجان نیز گفت: ما در نیمه نخست این بازی فوتبال خوب و برتری نسبت به حریف به نمایش گذاشتیم. نیمه دوم نیز از بازیکنان جوان استفاده کردیم تا شرایط‌ آنان ارزیابی کنیم.

وی با بیان اینکه مس رفسنجان فشار چندانی روی دروازه‌ ما نیاورد، بیان کرد: ما هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم و روی یک غافلگیری از ضربه ایستگاهی گل دریافت کردیم. هر چند از چند بازیکن اصلی همچون هادی محمدی، عبدالله حسینی، محمدرضا اخباری و … به دلیل مصدومیت جزئی استفاده نکردیم.

وی خاطرنشان کرد: کادرفنی به آن اهداف مورد نظر رسیده و اکنون ما از وضعیت تمامی بازیکنان شناخت کافی را داریم و برای رساندن آنان به شرایط مطلوب، برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

خطیبی در پایان گفت: تمریناتمان را برای برگزاری بازی نخست لیگ برتر، در تبریز پیگیری خواهیم کرد تا با آمادگی مطلوب به مصاف گل‌گهر برویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *