• 16:13

  • 1400-07-18

  • کد خبر: 17400

راستی

نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد؛

آقای علی‌اف؛ دلخوش به پهپادهای صهیونیستی نباش/ خلاء مدیریتی با تعلل در تعیین استانداران

راستی گفت: جناب آقای علی اُف زیاد به پهپادهای اسباب بازی صهیونیست ها دلخوش نکن پهپادهای جبهه مقاومت سالها است خواب را از چشمان اسرائیل ربوده است!

به گزارش آناج، جعفر راستی نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نطق میان دستور گفت: آنچه در شمال غرب کشور در جریان است به نفع مردم منطقه نیست، کسی که از این اختلاف سود می برد کشورهای آمریکا و رژیم اسرائیل منفور است که چشم دیدن امنیت منطقه را ندارند. جناب آقای علی اُف زیاد به پهپادهای اسباب بازی صهیونیست ها دلخوش نکن پهپادهای جبهه مقاومت سالها است خواب را از چشمان اسرائیل ربوده است “چرا کاری کند عاقل که باز آید پشیمانی”.

این نماینده مجلس تاکید کرد: عدم تعیین تکلیف بعضی از استانداران و به تبع آن فرمانداران خلاء مدیریتی به وجود آورده است که لازم است با اقدام انقلابی وزیر کشور این موضوع حل شود، معاون اول و وزرای دولت سیزدهم توجه کنند عدم تعیین تکلیف معاونت ها و مدیران کل باعث آشفته بازار در قیمت ها شده است مردم انتظار داشته و دارند که دولت سیزدهم، مخصوصا رئیس جمهور بتوانند در کمترین زمان به آشفته بازار قیمت ها سر و سامان دهند اما متاسفانه آنچه هر روز به قیمت ها افزوده می شود و مردم از این بابت دل آزورده اند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    قره باغ علاوه بر تکنولوژی به روز، با رشادت سربازان شیعه و سنی مردم مسلمان آذربایجان و تورکیه آزاد شد همانند فتح خرمشهر و آبادان که با فداکاری تورکها – عربها – بلوچهای وووو مسلمانان شیعه و سنی این مملکت آزاد شده بود. در فیلمها و کلیپها ندای الله اکبر کوچه و خیابانهای تمامی شهرهای جمهوری آذربایجان را متبرک کرده بود و هنگام دفن شهدای آذربایجان نیز شاهد این اتفاق بودیم و آرزو داشتیم که ای کاش در صف جهادگران بودیم. اما شعبان جعفری های زمان نمیخواهند حقیقت را باور کنند و مدام پیروزی های یک کشور مسلمان شیعه را بر یک کشور غاصب و همردیف اسراییل غارتگر را بنا به دلایلی مانند سواری دادن به پان عیرانیستها لوث میکنند تا بلکه با تحریک مردم آذربایجان ایران پایه های نظام را بلرزانند تا ربع پالانی به قدرت برسد ولی کور خوانده اند و آرزوی طاغوت را به گور خواهند برد. خیلی وقت است شعبان بی مخ های تاجبخش که به محمدرضا قلدر تاج دوباره بخشیدند، به زباله دان تاریخ پرت شده اند. یاشاسین آذربایجان یاشاسین تورک ملتی و یاشاسین ایران.
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.