• 22:09

  • 1400-07-17

  • کد خبر: 17305

مراسم افتتاحیه مسابقات فلوربال قهرمانی کشور در صوفیان برگزار شد

مراسم افتتاحیه مسابقات فلوربال قهرمانی کشور با حضور رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در شهرستان شبستر برگزار شد.

به گزارش آناج، آئین افتتاحیه مسابقات فلوربال قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی امروز (شنبه) با حضور «رمضانعلی دولّو» رییس انجمن فلوربال فدراسیون انجمن‌های ورزشی کشور و ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی با شرکت ۱۱ تیم به میزبانی شهر صوفیان برگزار شد.

دولّو، رییس انجمن فلوربال فدراسیون انجمن‌های ورزشی کشور با اشاره به شناسایی استعدادهای فلوربال در این دوره از مسابقات اظهار داشت: از مدیرکل محترم استان قدردانی ویژه‌ای می‌کنم که همواره حمایت خود را از فلوربال داشته‌اند.

علی حسن‌پور، رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان آذربایجان‌شرقی نیز در این مراسم اعلام کرد: به کمک مردم شریف صوفیان و همت والایی که در آنها وجود دارد، این مسابقات از امروز برگزار خواهد شد و امیدوارم این مسابقات منجر به شکوفایی و رشد در رشته ورزشی فلوربال صوفیان و استان شود.

جعفر راستی، نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در مورد منش پهلوانی در ورزش و تسری آن به سایر بخش‌های جامعه صحبت کرد و گفت: امروز پرورش ورزشکارانی با اخلاق و با مرام و منش پهلوان وظیفه وزارت ورزش و جوانان است تا برای نسل‌های بعدی، سخنی برای گفتن داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *