• 17:25

  • 1400-07-10

  • کد خبر: 16968

آناج پلاس؛

واکنش کاربران فضای مجازی به قشون کشی در قفقاز

تحرکات نظامی جمهوری آذربایجان با برپایی رزمایش مشترک با ترکیه و پاکستان در نزدیکی مرزهای ایران و اخلال در مسیر تجاری ایران به اروپا، این روزها یکی از سوژه های داغ کاربران توئیتر شده است.

به گزارش آناج، تحرکات نظامی جمهوری آذربایجان با برپایی رزمایش مشترک با ترکیه و پاکستان در نزدیکی مرزهای ایران و اخلال در مسیر تجاری ایران به اروپا، این روزها یکی از سوژه های داغ کاربران توئیتر شده است.

بسیاری از کاربران با یادآوری تاریخ با دستمایه طنز پاسخ تهدیدهای اردوغان و علی اف را دادند. گروهی از کاربران هم به حق قانونی ایران در رفع تهدیدات از مرزهای خود اشاره کردند.

برخی کاربران هم به خیانت رضا پهلوی در واگذاری باریکه قره سو به ترکیه و سکوت سلطنت طلبها نسبت به تهدیدهای اخیر واکنش نشان دادند.

حمایت از قوای نظامی ایران، شمردن اهداف شوم در پس تحرکات نظامی در قفقاز و در نهایت برشمردن نقش اسرائیل در پس تمامی این اتفاقات از جمله نکاتی بود که کاربران به آن اشاره نمودند.

دیدگاه ها:

    وقتی انتشار نظر سنجی ها سلیقه ای باشد حرفی نیست… مهم نظر اکثریت مردم اصلی و تورک دو سوی آراز یعنی آذربایجان ها مهم است…در بیشتر کامنت ها نظرات را می خوانیم بدجوری دم خروس زده بیرون….ما اول مسلمان هستیم و شیعه و بعد ایرانی هستیم که عاشق خاک و ناموس آذربایجان میباشد و هر کسی اعم از سلطنت طلب یار عرمنستان یا ایرانشهری نوکر اسراییل، چشم به خاک هردو آذربایجان داشته باشد تا آخرین قطره خون کنار همزبانانمان می ایستیم…یا حق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *