• 12:19

  • 1400-07-10

  • کد خبر: 16933

هشدار امام جمعه تبریز؛

کشورهای همسایه در دام توطئه‌های اسرائیل نیفتند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی نسبت به فتنه‌انگیزی رژیم صهیونیستی در روابط همسایگان و کشورهای مسلمان هشدار داد و گفت: رزمایش ایران پیام صلح و دوستی برای همسایگان دارد.

نمایندگان ولی فقیه در استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در رزمایش فاتحان خیبر ارتش در مناطق شمال غرب حضور یافتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در حاشیه رزمایش فاتحان خیبر گفت: مناطق مرزی شمال غرب، مرزهای صلح و دوستی و برادری هستند و این را مسلمانان آن سوی مرز و این سوی مرز به خوبی می‌دانند و خواهان تداوم این برادری و دوستی هستند.

وی با اشاره به اینکه رژیم فتنه‌گر جهان در پی ایجاد اختلال و تنش در روابط حسنه کشورهای مسلمان است، افزود: هر چه به موعد 25 ساله مورد اشاره رهبر انقلاب یعنی پایان حیات این رژیم اشغالگر نزدیک می‌شویم این توطئه‌ها و دسیسه‌ها برای ایجاد اختلاف بین کشورهای مسلمان بیشتر می‌شود.

امام جمعه تبریز، با بیان اینکه نیروهای مسلح ایران اسلامی حافظان صلح هستند، خاطرنشان کرد: این رزمایش‌ها با پیام صلح و دوستی برای کشورهای همسایه و جهت ارتقاء آمادگی نظامیان است.

وی افزود: پیام دیگر این رزمایش به رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل این است که توطئه ها و نیرنگ هایشان نمی تواند موعد 25 ساله برای پایان حیاتشان را عقب بیندازد شاید نزدیک‌تر هم کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تصریح کرد: به مسئولین کشورهای همسایه توصیه می‌کنم در دام توطئه‌های رژیم صهیونیستی نیفتند، اتحاد مسلمانان جهان باید برای مبارزه با استعمار و اشغالگری حفظ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *