• 20:32

  • 1400-07-07

  • کد خبر: 16841

رئیس هیات فوتبال استان در گفت‌وگو با آناج؛

اتفاقات بازی مرند را محکوم می‌کنیم/ هیات شهرستان مقصر وقایع رخ داده است

رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی به اتفاقات تلخ رخ داده در بازی لیگ استان در شهرستان مرند واکنش نشان داد.

جواد ششگلانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در مورد اتفاقات رخ داده در بازی لیگ فوتبال جوانان استان بین دو تیم باران اسپورت مرند و ارس تجارت تبریز اظهار داشت: متاسفانه اتفاقاتی که در ورزشگاه تختی مرند رخ داد، دلخراش بود و هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی این اتفاقات را محکوم می‌کند.

وی ادامه داد: بلافاصله بعد از گزارش ناظر بازی، دستور بررسی و رسیدگی به وقایع این مسابقه صادر شد که در همین راستا، کمیته انضباطی تشکیل و احکام متخلفین اعلام گردید.

رئیس هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی در واکنش به این موضوع که سرمربی تیم ارس تجارت تبریز هیات استان را عامل اصلی اتفاقات رخ داده در بازی می‌داند و نظرش در این خصوص چیست، گفت: این نظر شخصی است و قطعا چنین نیست. هیات فوتبال شهرستان مرند مسئول برگزاری مسابقه بوده و هیچ قصوری متوجه هیات فوتبال استان نیست.

ششگلانی با تأکید بر ممنوعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها اعلام کرد: ما دستورالعمل‌های بهداشتی را به کلیه هیات‌های شهرستانی، عوامل برگزار کننده مسابقات در سطح‌های مختلف کشوری و استانی و باشگاه‌ها ابلاغ کرده‌ایم و قطعاً هیات فوتبال شهرستان مرند در خصوص حضور تماشاگران مقصر می‌باشد.

وی در پاسخ به این سوال که در آرای متخلفین یک نفر با مسئولیت کمیته فوتسال دیده می‌شود و چه ارتباطی با اتفاقات این بازی داشته است، مطرح کرد: این فرد جزو مسئولان اجرائی مسابقه بوده و به همین دلیل نیز متخلف شناخته شده است.

گفتنی است، کمیته انضباطی هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی لحظاتی پیش با صدور احکام زیر فعالیت ریاست هیات فوتبال مرند و اعضای اجرایی این هیات را تعلیق  و فعالیت آن‌ها در حوزه فوتبال، فوتسال و مدرسه فوتبال را باطل کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    حاژ جاواد چوخ تئز حکم صادر ائله دیز آخی؟؟؟؟ یانی سیز ائله زرنگ سیز؟؟؟ قوجا اینک جریانی اولدی…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *