• 19:10

  • 1400-06-30

  • کد خبر: 16421

شاهکار مالک کهکشانی؛ پنجره تراکتـور سه قفله شد! + عکس

باشگاه تراکتور علاوه بر پرداخت مطالبات استوکس، باید پول کوین کنستانت و پاتریک را هم پرداخت کند تا پنجره نقل‌و‌انتقالاتی‌اش باز شود.

به گزارش آناج به نقل از تسنیم، در حالی که به گفته محمدرضا زنوزی مالک و مدیران باشگاه تراکتور، این باشگاه به دنبال پرداخت مطالبات 475 هزار یورویی استوکس و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود است، حالا خبر می‌رسد پرونده کوین کنستانت و پاتریک دی‌وایلد (دستیار جرج لیکنز) که پیش از این سوی فیفا صادر و در دادگاه CAS نیز تأیید شده بود، منجر به بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی شده تا تراکتوری‌ها در صورت پرداخت مطالبات استوکس نیز نتوانند از خریدهای خود استفاده کنند.

باشگاه تراکتور که از سوی فیفا و با تأیید دادگاه CAS در پرونده شکایت کوین کنستانت به پرداخت 820 هزار یورو (به‌علاوه 5 درصد سود سالیانه) به این بازیکن محکوم شده بود، پس از گذشت چند ماه از رای دادگاه CAS هنوز مطالبات این بازیکن را پرداخت نکرده تا این پرونده نیز منجر به بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی باشگاه تبریزی شود. طبق حکم فیفا باشگاه تراکتور با احتساب 5 درصد سود سالیانه باید 904 هزار یورو به این بازیکن پرداخت کند.

علاوه بر این بازیکن، پاتریک دی‌وایلد دستیار جرج لیکنز در تیم تراکتور نیز با شکایت از این باشگاه، تراکتوری‌ها را به پرداخت چیزی حدود 120 هزار یورو محکوم کرده که برای باز شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی، سرخ‌پوشان تبریزی باید این پول را پرداخت کنند.

در این شرایط از باشگاه تراکتور خبر می‌رسد وکیل استوکس برای دریافت مطالبات این بازیکن در ترکیه حضور دارد و محمدرضا زنوزی قصد دارد پس از پرداخت مطالبات این بازیکن، مطالبات کوین کنستانت و پاتریک را نیز پرداخت کند.

در زیر نامه لودیک دلشات، وکیل کنستانت به فیفا که مربوط به اوایل مردادماه است و در آن درخواست جریمه باشگاه تراکتور به دلیل عمل نکردن به حکم فیفا شده را مشاهده می‌کنید.

تیم فوتبال تراکتور تبریز ,
تیم فوتبال تراکتور تبریز ,

نامه دادگاه CAS در پرونده کوین کنستانت نیز به شرح زیر است:

تیم فوتبال تراکتور تبریز ,

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    اناج اینو به گوش مسیولای بی کفایت تراکتور برسون
    راهکار برا تراکتور،،اگه پول استوکس رو بده،، ۲۴۰ هزار تا پاداش اسیایی داره،،از اون ۱۲۰ تا بده پاتریک هم میره کنار،،میمونه پول کنستات که نمیدونم میتونه بده یا نه،،تو متن که نوشته بود قصد داره بده ،الله اعلم،اون ۱۰۰ باقی مونده رو بده کنستانت بگه فعلا چیزتو از شکایت فیفا بکش توافق کنیم قسطی بدم هم میتونه بوجود بیاد، مدیریت:لیاقت،عقل و هوش، ذهن باز،دل پاک و اخلاق میخواد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *