• 12:09

  • 1400-06-23

  • کد خبر: 16012

مربی فوتبال تبریز مطرح کرد؛

تراکتـور مقابل النصر از پیش بازنده نیست/ به کیفیت جوانان تیم ایمان دارم

رضا فرج‌پور، مربی جوان تبریزی معتقد است تیم تراکتور در بازی امشب مقابل النصر عربستان از پیش بازنده نیست.

به گزارش آناج، رضا فرج‌پور با حضور در کلاب هاوس «تراکتور اف‌سی» در خصوص دیدار امشب تراکتور مقابل النصر در مرحله یک‌هشتم نهائی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: شرایط هر بازی مختص همان بازی است و نمی‌توان گفت چون یک تیم بازیکنان قوی‌تری دارد پس از قبل برنده است.

وی متذکر شد: مساله مهم در شرایط فعلی تراکتور آماده‌سازی روانی بازیکنان است و در این فاصله کوتاه، فیروز کریمی بهترین کسی است که می‌تواند این کار را به نحو احسن انجام دهد.

سرمربی سابق تیم فوتبال آرتام تبریز که به عنوان کمک مربی در تیم تراکتور نیز حضور داشته است، تأکید کرد: امیدوارم امروز بازیکنان تراکتور با آمادگی روحی خود بتوانند فارغ از نتیجه، بازی قابل قبولی به نمایش بگذارند.

جدایی مهدی تیکدری و میلاد فخرالدینی باعث شده است تا پرشورها در جناح راست دفاعی خود با فقدان مهره تخصصی مواجه شوند، فرج‌پور راجع به این مشکل در تیم تراکتور عنوان کرد: محمد مسلمی‌پور قبلاً در تیم ملی امید در این پست بازی کرده و نمی‌توان گفت با وظایف پست جدید ناآشنا است.

این مربی تبریزی با اشاره به شناخت خود از بازیکنان جوان تراکتور خاطرنشان کرد: من با برخی از بازیکنان تیم فعلی تراکتور مثل بهزاد سلامی و علی فتحی کار کرده‌ام و به کیفیت آنها ایمان دارم. بهزاد سلامی اگر با همین روند ادامه بدهد یکی از بهترین هافبک‌های فوتبال ما خواهد بود.

وی همچنین با بیان اینکه «دعوت شدن بازیکنان جوان تراکتور به تيم ملی امید را به فال نیک می‌گیرم»، افزود: این خبر باعث می‌شود آنها با انگيزه كافی در دقايقی كه بازی می‌کنند، خود را نشان دهند.

رضا فرج‌پور در خاتمه صحبت‌های خود مطرح کرد: نحوه بازی در اين مسابقه آينده نقل‌وانتقالات تراکتور را مشخص خواهد كرد. پس مطمئن هستم تمام بازيكنان با تمام توان خود ظاهر خواهند شد و بحث از پيش بازنده بودن وجود ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *