• 17:13

  • 1400-06-21

  • کد خبر: 15945

آناج گزارش می‌دهد؛

درخواست عجیب فدراسیون دوچرخه‌سواری؛ آقای المپیکی هدیه را پس بده!

فدراسیون دوچرخه‌سواری کشور در اقدامی عجیب خواهان بازگرداندن دوچرخه‌ اهدایی از ورزشکار المپیکی شده است.

به گزارش آناج، پس از حاشیه‌هایی که در مسابقات المپیک توکیو برای سعید صفرزاده رکابزن کشورمان بوجود آمد، حالا فدراسیون دوچرخه‌سواری در اقدامی عجیب خواستار تحویل دوچرخه اهدایی شده است.

این اقدام با ناراحتی دوچرخه‌سوار ملی‌پوش تبریزی همراه شده است و با توجه به اینکه وی روی دوچرخه اهدایی هزینه‌هایی انجام داده، به همین دلیل درخواست فدراسیون دوچرخه‌سواری را رد کرده است.

اما ماجرا زمانی جالب به نظر می‌رسد که پس از جواب منفی سعید صفرزاده به این درخواست، فدراسیون دوچرخه‌سواری کشور برای ستاندن دوچرخه اهدایی به شکایت متوسل شده و خواهان بازگرداندن آن است.

درهمین رابطه، امروز سعید صفرزاده در اداره کل ورزش و جوانان استان حضور یافته و با ایوب بهتاج شخص اول ورزش استان پیرامون آخرین وضعیت خود و مشکلات بوجود آمده به گفت‌وگو نشست.

نکته قابل تامل درخواست پس گرفتن دوچرخه‌ای است که فدراسیون دوچرخه‌سواری پیش از شروع مسابقات المپیک به عنوان هدیه به صفرزاده تقدیم کرده بود و با بوق و کرنا بر این اقدام خود می‌دمید.

باید دید که نتیجه کشمکش بوجود آمده بین فدراسیون دوچرخه‌سواری و رکابزن ملی‌پوش کشور چه خواهد شد، اقدامی که در فضای مجازی واکنش‌هایی را به دنبال داشته و کار فدراسیون مورد نکوهش قرار گرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *