• 11:00

  • 1400-06-21

  • کد خبر: 15918

مسئول بسیج سازندگی کشور در تبریز

اقدامات سپاه عاشورا در مقابل کرونا الگویی برای کل کشور است

سردار زهرایی گفت:سپاه عاشورا در مقابله با کرونا اقدامات خیلی بزرگی انجام داده که قابل تکثیر در سایر استانهاست.

به گزارش آناج، سردار محمد زهرایی مسئول بسیج سازندگی کشور در جلسه قرارگاه زیستی امام رضا سپاه عاشورا اظهار داشت: روحیه جهادی و انقلابی مردم آذربایجان و تبریز حرف امروز و دیروز نیست، سابقه این دیار ترجمان عملی جهاد و همدلی است.

وی ادامه داد: روحیه مواسات و همدلی این مردم بالاتر از سایر نقاط کشور است و بنده قلباً به فرمانده سپاه آذربایجان شرقی ارادت دارم و خودم را سرباز ایشان می‌دانم.

مسئول بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه برخی دولتها به مردم و نقش آفرینی مردم اعتقاد نداشتند، گفت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، بسیج پاره تن مردم، مولود انقلاب اسلامی و در حال تکثیر در سایر بلاد اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه ما نباید دچار اشتباه محاسباتی شویم، عنوان کرد: امروز دفاع مقدس‌های نوینی پیش روی ماست که باید با آن مقابله کنیم. در مقابل تولید فقر توسط برخی دستگاه‌ها آیا نباید دفاع مقدسی شکل بگیرد؟ در مقابل ناتوی فرهنگی آیا دفاع مقدسی پیش روی ما نیست؟

سردار زهرایی با تاکید براینکه مولفه قوی شدن در دفاع مقدس‌های نوین، سرمایه نیروی انسانی ماست، یادآور شد: کادر درمانی امروز کمتر از سرداران دفاع مقدس نیستند.

وی با اشاره به طرح شهید سلیمانی برای کنترل کرونا گفت: در طرح شهید سلیمانی ما کرونا رو دشمن تصور کرده و بر همین مبنا کنشی عمل می‌کنیم نه واکنشی.

مسئول بسیج سازندگی کشور مسئله امروز را واکسیناسیون، پیشگیری از کرونا و کمک مومنانه دانست و توضیح داد: در هر سه حوزه بسیج بصورت تمام قد وارد میدان شده است. سپاه عاشورا هم در مقابله با کرونا اقدامات خیلی بزرگی انجام داده که قابل تکثیر در سایر استانهاست.

سردار خرّم نیز در این جلسه با تاکید بر عمل اقتضایی بسیج در مقابله با کرونا گفت: کرونا مسئله اصلی سپاه عاشوراست و برای سکینه و آرامش مردم تمام ظرفیت خود را پای کار آورده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *