• 19:22

  • 1400-06-16

  • کد خبر: 15792

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با آناج؛

سرخابی‌ها 2 برابر تراکتور بدهی دارند/ جایگزین زنوزی بخش دولتی است

کارشناس حقوقی فوتبال کشور گفت: استقلال و پرسپولیس 2 برابر تراکتور بدهی دارند و اینطور نیست که بگوییم فقط شرایط مالی تیم محبوب پرشورها بحرانی است.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در واکنش به لیستی که امروز خبرگزاری تسنیم از بدهی‌های باشگاه تراکتور منتشر کرده است، اظهار داشت: خیلی از مواردی که در این لیست منتشر شده، پرداخت شده است. بطور مثال باشگاه با احسان حاج‌صفی به صورت کامل تسویه کرده و یا پول رضایت‌نامه سعید واسعی به باشگاه پیکان پرداخت شده است. حتی خیلی از این افراد شکایت نکرده‌اند. من نمی‌دانم چه کسی این کار را انجام داده است ولی لیست منتشر شده منطقی نیست.

وی ادامه داد: این لیست احتمالاً در اختیار کسی بوده که از فعالیت‌هایی چند ماه گذشته باشگاه تراکتور خبر نداشته است. این لیست یکجانبه منتشر شده و منصفانه این است که هزینه‌های انجام شده از طرف باشگاه نیز اعلام گردد.

کارشناس حقوقی فوتبال کشور مطرح کرد: استقلال و پرسپولیس 2 برابر تراکتور بدهی دارند و این بدهی‌ها همیشه وجود دارد. اینطور نیست که بگوییم فقط وضعیت مالی تراکتور بحرانی است.

نصیرزاده که مدتی نیز به عنوان معاون ورزشی باشگاه تراکتور فعالیت کرده است، در واکنش به این سوال که چرا خبری از مالک این باشگاه نیست، اعلام داشت: آنطور که من خبر دارم یکی از اعضای خانواده آقای زنوزی تحت درمان ضروری هفتگی قرار دارند و به همین خاطر نمی‌توانند به ایران برگردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اقدام باشگاه تراکتور مبنی بر تعلیق فعالیت‌ها در آستانه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا درست بود یا خیر، متذکر شد: این کار به هیچ وجه درست نبود ولی هواداران هم باید وقت‌شناس باشند و شرایط باشگاه را در نظر بگیرند. آنان {هواداران} متوجه مسائل اقتصادی نیستند و باید شرایط را درک کنند. هواداران حق دارند اعتراض کنند ولی این اعتراض‌ها باید با شیوه صحیح انجام شود.

معاون ورزشی سابق باشگاه تراکتور با اشاره به اتفاقات این باشگاه ادامه داد: اعتراضاتی که اخیراً انجام شد، مالک باشگاه را دلسرد کرده است. آقای زنوزی از علاقمندان متعصب تیم تراکتور هستند ولی روی الفاظ بسیار حساسیت دارند و شعارهایی که در جریان اعتراضات علیه ایشان داده شد، باعث ناراحتی‌شان شده است.

نصیرزاده گفت: من شنیدم که آقای زنوزی می‌خواهند باشگاه را تحویل بدهند منتها ایشان قصد دارند باشگاه را به جایی واگذار کنند که مطمئن باشند درست اداره می‌شود و برای تراکتور هزینه کند. در حال حاضر افرادی وجود دارند که ابراز تمایل کرده‌اند تا بصورت مقطعی مشکلات را حل کنند ولی آقای زنوزی عنوان کرده‌اند که آینده تراکتور برایشان مهم است و دوست دارند باشگاه به جایی وصل شود که مشکل مالی نداشته باشد.

وی اذعان کرد: من تمام اخبار تراکتور را دنبال می‌کنم و حتی بسیاری از مطالبی که در فضای مجازی منتشر می‌شود را تا نیمه‌های شب می‌خوانم. به نظرم مطالباتی که وجود دارد به حق است اما باید درک متقابل وجود داشته باشد.

«آذربایجان قطب بخش خصوصی ایران است» نصیرزاده با بیان این جمله تأکید کرد: شما یک زنوزی دوم پیدا کنید که یک ریال برای این باشگاه خرج کند، مطمئناً پیدا نخواهید کرد، لذا جایگزین آقای زنوزی بخش دولتی است.

وی در خاتمه گفت: با برخوردهای قهرآمیزی که انجام می‌گیرد هیچ بخش خصوصی برای مالکیت تراکتور پیش قدم نمی‌شود. الان بیشترین سرمایه‌داران بخش خصوصی در منطقه آذربایجان حضور دارند ولی آیا یکی از آن‌ها حاضر است در شرایط کنونی که تراکتور در وضعیت بحرانی قرار دارد، یک بطری آب معدنی یا یک بلیت هواپیما برای این باشگاه تهیه کند؟ باید منصف باشیم و شرایط را درک کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    دستت دردنکنه مدیر پروازی . شما و بیات و دیگران هندوانه زیر بغل زنوزی دادید تا نسیه خرج کند و به این حال و روز بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *