• 17:30

  • 1400-06-15

  • کد خبر: 15761

واکنش رحیمی به ادعای باشگاه تراکتور: کذب محض است

معاون ورزشی سابق باشگاه تراکتور در واکنش به ادعای این باشگاه که مطرح شده است وی پس از اخراجش تمامی مدارک قرارداد با اسپانسر مالی باشگاه را با خود برده است، کذب محض خوانده و اعلام کرد این ادعا را از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کند.

به گزارش آناج، علیرضا رحیمی، معاون ورزشی سابق باشگاه تراکتور در روزهای گذشته در یک گفت‌وگوی زنده با هواداران تراکتور در مورد مسائل مختلف این باشگاه صحبت کرد که اظهارات او واکنش باشگاه تراکتور را به دنبال داشته است.

روابط عمومی باشگاه تراکتور امروز مدعی شد که علیرضا رحیمی در زمان حضورش در این باشگاه با شرکت هافمن برای اسپانسری به توافق رسید ولی این اسپانسر به تعهداتش عمل نکرد. روابط عمومی باشگاه تراکتور حتی این مورد را نیز مطرح کرد که رحیمی تمامی مدارک این قرارداد را با خود از باشگاه خارج کرده است و به همین دلیل نیز از سمت خود اخراج شد.

خبرنگار آناج این موضوع را از علیرضا رحیمی، معاون ورزشی سابق باشگاه تراکتور پیگیری کرد که وی در پاسخ به ادعای باشگاه تراکتور اظهار داشت: این خبر از اساس کذب محض است چراکه بنده معاون ورزشی باشگاه بودم و هیچ مسئولیتی برای عقد قرارداد نداشتم. اگر قراردادی بین باشگاه و اسپانسر امضاء شده با مسئولیت بنده نبوده است.

وی عنوان کرد: من بلافاصله پس از انتشار این خبر با مسئولان باشگاه تماس گرفته و در مورد صحت و سقم ادعای مطرح شده جویا شدم که گفتند اطلاعی از این موضوع ندارند و بنده به آن‌ها اعلام کردم که یا باید این خبر را تکذیب و یا ادعای خود را ثابت کنند و در غیر این صورت از طریق مراجع قضایی پیگیری و شکایت خواهم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *