• 14:06

  • 1400-06-11

  • کد خبر: 15608

شوک بزرگ به پرشورها/ آقای گل رسماً از تراکتور جدا شد!

بهترین گلزن فصل گذشته تیم تراکتور امروز قراردادش را با این تیم فسخ کرده و رسماً از جمع سرخ‌پوشان دیار آذربایجان جدا شد.

به گزارش آناج، درحالیکه مسئولان باشگاه تراکتور اعلام کرده بودند محمد عباس‌زاده به دلیل مصدومیت در تمرینات این تیم حضور ندارد، این بازیکن امروز قرارداد خود را با تراکتور فسخ کرده و رسما از جمع پرشورها جدا شد!

عباس‌زاده در شرایطی از تیم تراکتور رفتنی شد که در فصل گذشته با عملکردی خیره‌کننده عنوان بهترین گلزن این تیم را به خود اختصاص داد و انتظار می‌رفت تا این مهاجم بی‌حاشیه برای فصل آینده در ترکیب سرخ‌پوشان حفظ شود.

آقای گلزن تراکتوری‌ها در فصل گذشته با استناد به بند ۳ ماده ۱۳ قرارداد خود و دریافت نکردن بخشی از مطالباتش در شرایطی که یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد، اقدام به فسخ قرارداد کرد.

تراکتور در روزهای اخیر شرایطی بحرانی داشته و با این اقدام عباس‌زاده، حاشیه جدیدی برای تیمی که باید ۱۲ روز دیگر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان برود، ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    اکبر ایمانی را فراری دادند ، این پرسپولیسی هم رفت ، اخباری اصفهانی هم به احتمال زیاد خواهد رفت ، سامان هم شاید برود . واقعیت این است که بازیکنان بزرگ نمی توانند با مربی حقیری مثل کمالوند کار کنند و متأسفانه باشگاه تراختور هم توسط آماتورها و غیر ورزشی ها اداره می شود !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *