• 12:38

  • 1400-06-09

  • کد خبر: 15524

نقدی بر اظهارات سرمربی تراکتور؛

آقای کمالوند، به کجا چنین شتابان!

یکی از همراهان بخش ورزشی آناج طی یادداشتی ویژه برنامه موج فوتبال و اظهاراتی که در این برنامه از سوی سرمربی تراکتور مطرح شد را نقد کرده است که در این مطلب می‌خوانید.

گروه ورزشی آناج/ یادداشت وارده: ویژه برنامه موج فوتبال برای بررسی وضعیت تیم تراکتور که با حضور آقایان جمشید نظمی مدیرعامل و فراز کمالوند سرمربی این تیم برگزار شد، کامل دیدم‌؛ بعد از برنامه تا نزدیکی‌های صبح به خاطر ناراحتی از اظهارات این دو نفر و همچنین عدم توانمندی مجری برنامه میلاد وطن‌پرست در به چالش کشیدن برنامه این افراد خوابم نبرد.

مختصری از خلاصه این برنامه را برای هواداران در حد توان به ساده‌ترین‌ زبان و نه به صورت کلیشه‌ای شفاف‌سازی می‌کنم‌.

1- هر سوال مدیریتی در سطح کلان پرسیده شد به جای نظمی، کمالوند جواب داد که نشان می‌دهد وظایف اصلا تعریف شده نیست و کمالوند در باشگاه حرف اول و آخر را می‌زند.

2- آب پاکی که روی دست هواداران ریخته شد و فرمودند که امسال قهرمانی در کار نیست و بدهی‌های سال قبل تسویه خواهد شد مگر می‌شود هوادار را از الان قبل از شروع فصل سرخورده و نامید کرد تراکتور میلیون‌ها هوادار دارد که به جز قهرمانی چیز دیگری آن‌ها را راضی نمی‌کند؛ میانه جدول و کسب سهمیه چه صیغه‌ای است مومن.

3- در طول برنامه مجری برنامه حتی یک بار نپرسید که برای آقای زنوزی این پول‌ها و این ارقام اصلا پول خرد هم نیست علت واقعی عدم حمایت زنوزی چیست؟ جریان چیست؟ چرا می‌خواهید تیم را وسط جدول نگه دارید مگر تراکتور تیم سایپا، پدیده و مس رفسنجان است؟

4- آقای کمالوند! بازیکنی ده لول پایین‌تر از اکبر ایمانی ۸ میلیارد می‌گیرد چرا باید اکبر با 2 میلیارد برای شما بازی کند؟ اگر راست می‌گویید رقم قرارداد خودتان را منتشر کنید و بگویید من نصف قراردادم را بخشیدم تا بازیکنانی مثل اکبر ایمانی و اخباری نفر دوم‌ و سوم‌ باشند.

5- آقای کمالوند! لطفا رگ گردنتان موقع حرف زدن باد نکند فوتبال در همه دنیا استانداردهایی دارد هم‌فضای مجازی دارد، هم هوادار فهیم، هم هوادار دو آتشه، هم بازیکن یاغی، هم‌ بازیکن پولکی، هم بازیکن متعصب؛ سرمربی تیم‌ هست که باید مجموعه بازیکنان را مدیریت کند.

6- آقای کمالوند! سینا عشوری که دو روز است پایین‌ترین سطح مربیگری را که میلیون‌ها نفر در ایران آن را دارند گرفته است! و هنوز قلم این مدرک خشک نشده به هیچ وجه لایق نشستن از نظر فنی روی نیمکت پرهوادارترین تیم‌ آسیا نیست و نخواهد بود؛ نیمکت تیم‌ تراکتور جای تجربه کسب کردن برای این مربیان نیست.

منتظر انتشار رقم قرارداد جنابان عالی و تخفیف شما به باشگاه هستیم تا اکبر ایمانی و اخباری و عباس‌زاده نفر دوم، سوم و چهارم باشند.

نگارنده: یوسف اقدمی، دکترای مدیریت ورزشی

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    شما هم مثل کمالوند توهم زده هستید.تیم هایی که نام بردید خیلی بهتر از تراکتور هستند تراکتور را شما بزرگ کرده اید. ماشین سازی را کنار زده اید تا تراکتور را بزرگ کنید.تا ماشین سازی هست تراکتور نباید نفس بکشد انشالله امسال سال اخر تراکتور در فوتبال خواهد بود. شما آنقدر توهم زده هستید که در یک بازی تعداد تماشاگران را 120هزار اعلام کردید ان هم در استادیومی که فقط 65هزار گنجایش دارد!! یعنی دوبرابر گنجایش استادیوم. حالا تعداد هواداران این تیم را میلیونی علام می کنید!! شما همیشه توهم زده هستید و بعد از این هم خواهید بود. کمالوند تنها کسی است که لیاقت این تیم منفور را دارد.کمالوندی که منشوری است و دیدید که چه بلایی سر تیم شهرداری آورد.

    ضمن تشکر از نگارنده عزیز این مطلب، در توضیح بند 3 نوشته ایشان عارضم که اگر از وضعیت آقای زنوزی و دلیل عدم مراجعت طولانی مدت ایشان به کشور اطلاع داشتید این مطلب رو نمی فرمودید. ایشان از اول هم به قصد کمک به تراکتور نیامده بود و الا باید در تاجر بودن ایشان تردید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *