• 13:01

  • 1400-06-07

  • کد خبر: 15467

عسگری: هدفم رسیدن به مدال پارالمپیک است

کماندار پارالمپیکی استان آذربایجان‌شرقی گفت که در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو برای دستیابی به مدال تلاش خواهد کرد.

به گزارش آناج، فرزانه عسگری یکی از دو نماینده استان آذربایجان‌شرقی در کاروان اعزامی ایران به مسابقات پارالمپیک توکیو 2020 است که در رشته تیراندازی با کمان و در بخش کامپوند این مسابقات رقابت می‌کند.

این بانوی کماندار میانه‌ای که در مرحله تعیین رنکینگ در رده دوازدهم قرار گرفته بود، صبح امروز (یکشنبه) در آغاز دور حذفی با نتیجه 140 بر 134 مقابل کارمن روبیو از اسپانیا به برتری رسیده و به مرحله یک شانزدهم نهائی صعود کرد.

عسگری پس از این پیروزی و قرار گرفتن در بین 16 کماندار برتر مسابقات پارالمپیک در کامپوند زنان، اظهار داشت: این اولین مسابقه من در مرحله حذفی بود و تلاشم بر این بود که به پیروزی برسم و خوشبختانه به این هدف رسیدم.

وی در ادامه با ابراز امیدواری از اینکه در مسابقه بعدی‌اش به برتری برسد و با سربلندی از میدان خارج شود، خاطرنشان کرد: در این مسابقات بهترین‌های کامپوند جهان حضور دارند، اما ویژگی مسابقات تیروکمان به غیرقابل پیش‌بینی بودن آن است و من سعی می‌کنم در این مسابقات بهترین عملکرد و نتیجه را داشته باشم.

کماندار پارالمپیکی استان یادآور شد: این اولین پارالمپیک من است و تاکنون تنها در مسابقات جهانی و آسیایی حاضر بوده‌ام. پیش‌بینی و هدف خودم در این مسابقات رفتن روی سکوست و اگر لطف خدا شامل حالم شود، نتیجه زحماتم را خواهم دید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *