• 11:52

  • 1400-05-30

  • کد خبر: 15246

خروجی جدید تراکتور در قفس توری/ فرعباسی راهی ذوب‌آهن شد

دروازه‌بان دوم فصل گذشته تیم تراکتور از این تیم جدا شده و با عقد قراردادی به ذوب‌آهن پیوست.

به گزارش آناج، حبیب فرعباسی، سنگربان دوم فصل گذشته تراکتور با امضای قراردادی به مدت ۲ فصل رسماً به ذوب‌آهن اصفهان پیوست و شاگرد مهدی تارتار شد. فرعباسی درحالی قرارداد خود با تراکتور را به صورت یک طرفه فسخ کرد و به جمع خروجی‌های پرتعداد پرشورها اضافه شد که انتقال او اعتراض مسئولان این تیم را به دنبال داشته است.

فرهاد صداقت، مدیر تیم تراکتور در خصوص فسخ قرارداد فرعباسی با تراکتور و عقد قرارداد این دروازه‌بان با ذوب‌آهن اظهار داشت: فرعباسی سال گذشته در چهار دیدار تراکتور به زمین رفت و طبق قانون وی نمی‌تواند قراردادش را با باشگاه ما فسخ کند. از طرفی مبلغ قراردادش هم به میزانی پرداخت شده که اجازه فسخ قرارداد را به این دروازه‌بان نمی‌دهد.

این مسئول باشگاه تراکتور خاطرنشان شد: هفته گذشته به فرعباسی اعلام کردیم با توجه به باقی‌ماندن قراردادش با تراکتور و غیرقانونی بودن فسخ قراردادش باید در تمرینات شرکت کند اما امروز دیدیم با ذوب آهن قرارداد بسته است. قطعا باشگاه تراکتور این موضوع را از طریق قانونی پیگیری می‌کند و فرعباسی باید منتظر تبعات اقدام خودش باشد.

گفتنی است، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، میلاد فخرالدینی، مهدی تیکدری، میثم تیموری و حبیب فرعباسی بازیکنان جدا شده تراکتور تا بدین جای نقل‌وانتقالات هستند و این درحالی است که علیرضا نقی‌زاده تنها بازیکنی است که تیم محبوب پرشورها به خدمت گرفته است. البته تراکتور با توجه به محرومیت از نقل‌وانتقالات فعلا اجازه ثبت قرارداد ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *