• 22:14

  • 1400-05-24

  • کد خبر: 14918

مسابقات ترای اتلون قهرمانی کشور؛

آذربایجان‌شرقی در سنین نونهالان و نوجوانان بر سکوی نخست ایستاد

مسابقات ترای اتلون قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان شبستر در سد امند بخش صوفیان برگزار و با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به کار خود خاتمه داد.

به گزارش آناج، مسابقات ترای اتلون قهرمانی کشور در چهار رده سنی بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و نونهالان روز یکشنبه ۲۴ مرداد ماه در سد امند شهرستان شبستر برگزار شد.

در رده سنی بزرگسالان، علی رضوانی از سمنان، امین سقایی از چهارمحال بختیاری و مهدی سلیمی پور از اصفهان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش تیمی این رده سنی تیم‌های اصفهان، تهران و‌ کردستان اول تا سوم شدند.

در رده سنی جوانان، مهدی سلیمی‌پور از اصفهان، محمدحسین طیبی از تهران و‌ محمد یاسر سجاد از اصفهان به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.

در بخش تیمی جوانان، تیم‌های اصفهان، آذربایجان‌شرقی و زنجان اول تا سوم شدند.

در رده سنی نوجوانان، مهدی آقایی از زنجان، آیدین لوا از کهگیلویه و بویر احمد و آرین مرادی از کردستان حائز مقام‌های اول تا سوم شدند.

در بخش تیمی نوجوانان هم تیم‌های آذربایجان‌شرقی، زنجان و کردستان اول تا سوم شدند.

در رده سنی نونهالان، صدرا ابراهیمی از آذربایجان‌شرقی، محمد حسین قاسمیان فر از زنجان و کیارام کیانی از کردستان مقام‌های اول تا سوم را بدست آوردند.

در بخش تیمی نونهالان نیز تیم‌های آذربایجان‌شرقی، کردستان و زنجان اول تا سوم شدند.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که گودرزی رئیس فدراسیون ترای اتلون کشور، فیروزی معاون ورزشی اداره کل ورزش و‌ جوانان استان، دهقان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شبستر، حجت الاسلام مرسلی امام جمعه صوفیان و سایر مسولان استانی و شهرستانی حضور داشتند، از نفرات و تیم‌های برتر هر رده سنی با اهدا مدال و کاپ تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *