• 10:39

 • 1400-05-13

 • کد خبر: 14448

آناج گزارش می‌دهد؛

تغییر؛ وعده شورانشینان ششم/ اجرای شعار تحول تا چه حد امکان‌پذیر است؟

اکثریت منتخبین شورای ششم سخن از تغییر وضع موجود و تحول می‌زنند اما آیا تغییر وضع موجود شهر و شهرداری امکانپذیر است؟

گروه اجتماعی آناج: تغییر وضع موجود کلیدواژه اصلی اکثریت منتخبین شورای ششم شهر تبریز است. اکثریت منتخبین شورای ششم در مصاحبه با رسانه‌ها و یا در صفحات اجتماعی خودشان تاکید دارند که راه حل برون رفت از مسائل و مشکلات شهری تغییر وضع موجود است.

فسادستیزی، ساماندهی نیروی انسانی، تغییر تفکر حاکم بر شهرداری و انتخاب شهردار جهادی از جمله وعده‌هایی است که شورای نشینان ششم به آن تکیه کردند و توانستند اعتماد مردم را جلب کنند و حالا یک روز مانده به مراسم تحلیف و آغاز به کار رسمی شورای ششم باید دید برای تحقق این وعده‌ها چه کارهایی صورت خواهد گرفت و آیا شورانشینان ششم قدرت تغییر وضع موجود را خواهند داشت یا خیر.

تغییر وضع موجود امکانپذیر است

احمد علیرضا بیگی در گفت‌وگو با آناج در خصوص وعده تغییر شورای شهر ششم اظهار داشت: نگاهی که در جامعه جریان دارد، نگاه تغییر است و حتی آقای رئیسی هم در سطح ریاست جمهوری از تغییر سخن گفتند و قطعا تغییر اولویت‌ها به جهت تخصیص منابع به صورت عادلانه و انجام کارها با اراده مردم با توجه به روحیات منتخبان شورای ششم، تغییر را امکانپذیر می‌کند.

وی با بیان اینکه شورا اولویت شهردار را مشخص می‌کند، گفت: تحول در مدیریت شهری از طریق شوراها امکانپذیر است زیرا شورا مشخص می‌کند که اولویت شهردار چه باشد و تعیین و تخصیص منابع برای اولویت‌ها هم برعهده شوراست.

لزوم تلاش برای به حداقل رساندن ناترازی شهر

عضو کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به اینکه توسعه عدالت اولویت فعلی تبریز است، یادآور شد: باید در این خصوص چاره جویی شود تا این ناترازی شهر به حداقل برسد و تحولی در شهر انجام شود.

وی در خصوص انتخاب شهردار هم عنوان کرد: طبق قانون انتخاب شهردار براساس رای اکثریت شوراست و به همین دلیل شهردار تلاش می‌کند تا اکثریت اعضا را راضی نگه دارد اما باید این اکثریت نظر به اراده مردم داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  سلام‌من‌شمردم‌تقریبا‌یکصدو‌بیست‌نقطه‌مانند
  باغ‌معروف‌وآنا‌خاتون‌وسی‌و‌دو‌نقطه‌مانند‌آخماقیه
  داریم‌که‌درشهری‌با‌مقیاس‌جمعیتی‌تبریز‌وحومه
  ابعاد‌زیر‌خط‌فقر‌وفلاکت‌شدید‌دارد‌قسمتی‌دا‌باید
  ‌شوراشهر‌با‌نماینده‌گان‌مجلس‌هماهنگ‌کندبا‌امام
  ‌جمعه‌‌وکارآفرینان‌بزرگ‌که‌سرمایه‌جذب‌شود‌و
  اشتغال‌‌صورت‌گیرد‌ووکسب‌وکار‌رونق‌بگیرد
  وقسمتی‌هم‌مربوط‌به‌اجرای‌طرحهای‌،آبادانی
  درآن‌مناطق‌است‌‌و…الا‌همینه‌که‌هست‌تا‌فرجی
  ‌دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *