• 15:27

 • 1400-05-12

 • کد خبر: 14430

مصاحبه آتشین مربی تبریزی علیه مسئولان تراکتور؛

اگر نمی‌توانند تیمداری کنند بگویند/ انتخاب کمالوند برای فوتبال آذربایجان افت بود

پیشکسوت و مربی فوتبال تبریز از وضعیت تیم تراکتور و انتخاب فراز کمالوند به عنوان سرمربی این تیم به شدت انتقاد کرد.

به گزارش آناج، یوسف بخشی‌زاده، مربی و پیشکسوت فوتبال تبریز یکی از منتقدان سرسخت وضعیت دو تیم تراکتور و ماشین‌سازی است. او که در روزهای اخیر در مصاحبه‌ای نسبت به شرایط این دو تیم به شدت انتقاد کرده بود، در گفت‌وگو با خبرنگار ما نیز همین موضع‌اش را تکرار و اظهارات تندی را علیه مسئولان باشگاه تراکتور و مسائلی که در این باشگاه وجود دارد، مطرح کرد که صحبت‌های او را در زیر می‌خوانید:

اگر نمی‌توانند تیمداری کنند بگویند

واقعا ملت خسته شدند. این چه وضع تیمداری است که آقایان دارند. اگر نمی‌توانند تیمداری کنند بگویند تا هواداران تکلیف خود و تیمشان را بدانند. من یک سوال از مسئولان باشگاه تراکتور دارم و خوشحال می‌شوم جواب بدهند. فراز کمالوند در چند سال گذشته کدام نتیجه را گرفته و چه رزومه‌ای داشته است که به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد؟

انتخاب کمالوند برای فوتبال آذربایجان افت بود

کسی که چند ماه قبل در استقلال کمک مربی بود و در ادامه در سایپا آن نتایج را گرفت الان سرمربی تراکتور شده است. این برای فوتبال آذربایجان افت دارد و به نظرم با این انتخاب شخصیت و وجهه فوتبال ما را خُرد کردند. فیروز کریمی استاد فراز کمالوند بود و من نمی‌خواهم از کریمی دفاع کنم ولی با توجه به همه مشکلاتی که تیم تراکتور داشت در این تیم نتایج قابل قبولی کسب کرد ولی معلوم نیست که با چه منطق و تفکری بازهم در کادرفنی دست به تغییرات زدند؟

من هم می‌توانم قول قهرمانی بدهم

با این انتخاب‌ها عظمت فوتبال تبریز زیر سوال رفته است. آقای کمالوند برنگشته قول قهرمانی می‌دهند مگر قهرمانی به این راحتی است. ایشان که قول دادند چه تضمینی برای این کار دارند. آیا او در این فوتبال رتبه بالاتر از ششم در تیم‌های خود کسب کرده است که قول قهرمانی می‌دهد؟ خب من هم می‌توانم قول قهرمانی بدهم و احد شیخ‌لاری و بقیه هم می‌توانند این کار را انجام بدهند اما بر چه اساس و اصولی؟

زنوزی تراکتور را رها کرده است

متاسفانه آقای زنوزی تراکتور را به حال خود رها کرده‌اند و خبر ندارند که در این تیم چه می‌گذرد. انتقاد من از ایشان این است که باشگاهداری تنها پول خرج کردن نیست باید نظارت باشد وگرنه همین مشکلاتی که بوجود آمده است بازهم تکرار خواهد شد و همه الان این واهمه را داریم که مبادا تراکتور به سرنوشت ماشین‌سازی دچار شود.

اتفاقات ماشین‌سازی مثل روز روشن بود!

من در اول فصل با مسئولان باشگاه ماشین‌سازی تماس گرفتم و نسبت به وضعیت ماشین‌سازی هشدار دادم. به آن‌ها گفتم که بیاتلو در حد ماشین‌سازی نیست و حتی گفتم که تیم با این مربی سقوط خواهد کرد. من گفتم که این تیم به بیراهه می‌رود ولی کو گوش شنوا. الان هم می‌بینید که ماشین‌سازی به چه حال و روزی افتاده است.

تراکتور از خارج استان هدایت می‌شود

تنها موردی که برای من به هیچ عنوان قابل هضم نیست این است که تیم‌های ما از تبریز هدایت نمی‌شوند و همه تصمیماتی که گرفته می‌شود طبق دستوراتی است که خارج از تبریز و استان صادر می‌شود. فقط نمی‌دانم که این دستورات از جانب چه کسانی است. فصل گذشته با دستور فلان وزیر و نماینده مجلس برای ماشین‌سازی سرمربی انتخاب کردند. کجای دنیا در سطح اول فوتبال یک کشور چنین اتفاقاتی می‌افتد؟ این مسائل فاجعه است ولی کک آقایان نمی‌گزد و به غیرت‌شان برنمی‌خورد.

سینه‌چاکان تراکتور نزدیک بود پنجره این تیم را ببندند!

الان 5 سال است که پول من را نمی‌دهند. خدا شاهد است که در این سال‌ها هیچ وقت شکایت نکردم ولی همین افرادی که ادعاهای زیادی دارند و سنگ تیم‌های ما را به سینه می‌زنند بخاطر مطالباتشان شکایت کردند و نزدیک بود پنجره نقل‌وانتقالات را ببندند. خبرهایی که این روزها درباره نقل و انتقالات تراکتور می‌شنویم، خود گواه همه چیز است و جای هیچ حرفی باقی نمی‌گذارد. نام بازیکنانی که مطرح شده است گوش آدم را به لرزه درمی‌آورد!

وعده و عمل مسئولان تراکتور متناقض است

بازگرداندن کاپیتانان؟ دغدغه تیم ما بازگرداندن کاپیتان‌ها نیست. ما باید اول یک مربی بزرگ می‌آوردیم که غرور از دست رفته‌مان را احیاء کند. آقایان وعده می‌دهند که ثبات را در باشگاه ایجاد می‌کنیم؛ من بازهم می‌گویم نمی‌خواهم از فیروز کریمی دفاع کنم ولی او عملکرد بدی نداشت. سوال اینجاست که اگر دنبال ثبات بودند و گزینه داخلی هم مدنظر داشتند چرا با این سرمربی ادامه ندادند؟ فیروز کریمی از تراکتور شناخت پیدا کرده بود و تجربه آسیایی داشت و قطعاً بهتر از هر مربی وطنی دیگری می‌توانست به این تیم کمک کند.

نظمی و کمالوند هم بزودی رفتنی می‌شوند

مطمئن باشید عمر حضور آقایان نظمی و کمالوند در تراکتور بیشتر از 2 ماه نخواهد بود. جای بسی تاسف دارد که برخی‌ها کمر همت بر نابودی فوتبال آذربایجان بسته‌اند و پیشکسوتان ما روزه سکوت گرفته‌اند. اگر به خدا اعتقاد دارید لطفاً بس کنید بخدا این هوادار و ملت گناه دارند همین.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  آقای نظمی مدیر عامل محترم تراختورررر کبیر
  سلام
  از آنجایی که یکی از مهم‌ترین عوامل در به حاشیه رفتن تیم محبوبمون تیراختور ایجاد شایعه های بی پایه و اساس در فضای مجازی بود که در سال‌های گذشته و بویژه در دوران کرونا که هواداران عزیز از تیم به لحاظ فیزیکی دور بودند و مجبور بودند اخبار را از طریق فضای مجازی دنبال کنند. وجود کانال های و پیج ها و فن پیج های متعددی که در فضای مجازی فعالیت داشته و اغلب به خاطر جذب ممبر وفالور و برخی به خاطر اهداف شوم خود هواداران را با ایجاد شایعه و خبر های دروغ گمراه نموده و لطمات شدیدی به تیم و هواداران زدند. حال یا به عمد و یا غیر عمد. تعدد پیج های هواداری بزرگترین خطری است که هواداران را تهدید می‌کند و لزوم برخورد با این‌گونه کانال ها از وظایف شماست.لذا از حضرت‌عالی تقاضا داریم برای پایان دادن به این وضعیت ترتیبی اتخاذ نمایید روابط عمومی و کانون هواداران باشگاه با نیروهای جدید و دلسوز کانال تلگرامی ، وب سایت و پیج اینستاگرامی باشگاه را که درحال حاضر اصلا عملکردی مناسبی ندارند تقویت شده و با معرفی و تبلیغات گسترده در رسانه های مختلف آدرس پیج اصلی اینستا گرام و کانال تلگرامی تیم را به اطلاع هوادارن رسانده و از آنان درخواست نمایید که اخبار تیراختور را فقط از این طریق دنبال نموده و بخش حقوقی باشگاه نیز سایر کانال ها و پیج های دیگری را که هدفشان تخریب تیم و هوادارن می باشد شناسایی کرده و با اقدامات قانونی مانع از فعالیت چنین سایت ها و کانالهایی شوند.
  موفق باشید جمعی از هواداران دلسوز تیراختور
  بیر تیم =بیر یول =بیر پیج

  دمت گرم خدا به عزا بنشونه کسایی که میخوان تراکتور روز خوش نبینه

  لطفا براي تراكتور حاشيه درست نكنيد بسه بخدا

  مگه نويد كيا كدوم رزومه اي داشت كه تيم سپاهان رو دوم كرد
  مگه ساكت الهامي چه رزومه اي داشت كه تراكتور رو قهرمان حذفي و نساجي امسال رو نجات داد
  مگه فراز كمالوند بدون رزومه همون كسي نبود كه تراكتور رو آورد دسته برتر و جلوي پيروزي و استقلال عرض اندام مي كرد تيمي كه بدون مهره بود

  شما ها نميگذاريد تراكتور روي خوش ببينه
  ملت گناه دارن
  بزاريد تيم دو سال بدون حاشيه دسته كمالوند و .. باشه

  امثال آدم هايي مثه شما اجازه بزرگ شدن تراكتور رو نمي دن.
  مطالبه داري برو از يه مجراي ديگه وارد شو و تراكتور رو به حاشيه نبر
  ادمين لطفا بچاپ

  قربانت شوم عزیز جان…کمالوند یک عوامفریب و دروغگوی بزرگ است و به هیچ عنوان در سطح تراختور بزرگ نیست…ولی تراختور برای او خیلی بزرگتر است و یک بازی هم سرمربی باشد برای او خیلی زیاد است….فوتبال تبریز دست غریبه های عزیزتر افتاده است….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *