• 14:32

  • 1400-05-09

  • کد خبر: 14315

فصلی که برای فوتبال آذربایجان به سختی گذشت/ تقویت تراکتور، انتظار پرشورها

هواداران تراکتور خواستار رفع مشکلات تیمشان بوده و در انتظار بستن تیمی قدرتمند در شان فوتبال آذربایجان هستند.

به گزارش آناج، تراکتور در فصلی که گذشت، روزهای پر فراز و نشیبی را سپری کرد و علیرغم حواشی و مشکلات بی‌پایانش، در نهایت در لیگ برتر فوتبال به مقام چهارمی رسید تا رتبه قبلی خود در این مسابقات را تکرار کند.

تیم محبوب پرشورها در لیگ بیستم 4 سرمربی مختلف به خود دید که در تاریخ 50 ساله این تیم، بی‌سابقه و یک رکورد منفی بود و البته پرحاشیه‌ترین فصل سرخ‌پوشان از زمان مالکیت محمدرضا زنوزی.

حاشیه‌های این تیم مردمی و پرطرفدار در طول چند فصل گذشته و مشخصاً در زمان مالک جدید، فراتر از حد تصور بود و موفقیت‌های مقطعی از قبیل قهرمانی در جام حذفی و صعود در لیگ قهرمانان آسیا را نیز در سایه قرار داد.

اما این حواشی که نشأت گرفته از سیاست‌های نادرست و به تبع آن مشکلات مالی بوده و آفت بزرگی با عنوان «دو دستگی» در میان هواداران را هم بوجود آورده است، در طی روزهای اخیر به اوج خود رسید و وضعیت این تیم را به رنگ قرمز درآورد!

پس از انتشار اخباری مبنی بر بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تراکتور و سپس شورش و اعتصاب در این تیم، بازیکنان بعد از بازی با سایپا کنایه‌هایی در همین خصوص در صفحات اجتماعی خود منتشر کردند.

بر اساس گزارش‌های دریافتی، عمده مشکلات مالی تیم تراکتور مربوط به محکومیت در پرونده‌های حقوقی و پرداختی نامناسب به بازیکنان کنونی است که نارضایتی آن‌ها را در پی داشته است.

طبق آخرین برآوردها، باشگاه تراکتور رقمی در حدود 100 میلیارد تومان به طلبکاران خود بدهکار است و این درحالی است که با نرخ ارز و تورم این روزهای کشور، این بدهی‌ها روز به روز تلنبار و افزوده می‌شود.

در این میان، انتظار هواداران میلیونی تراکتور از مسئولان تیمشان رفع مشکلات موجود و بستن تیمی قدرتمند برای فصل آینده است و حتی آن‌ها پیشنهاد کمک به باشگاه را نیز مطرح می‌کنند.

با این تفاسیر، باید دید مسئولان تراکتور چه تدبیری برای این اوضاع پیچیده تیمشان خواهند داشت و آیا پنجره نقل‌وانتقالات این تیم که به دنبال شکایت علیرضا منصوریان و بازیکنان خارجی بسته شده است، گشوده می‌شود یا خیر؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *