• 12:10

  • 1399-08-14

  • کد خبر: 143

جلسه هماهنگی بازی تراکتور و نفت مسجدسلیمان برگزار شد

به گزارش آناج، جلسه هماهنگی دیدار دو تیم تراکتور و نفت مسجدسلیمان در چارچوب هفته اول لیگ برتر فوتبال کشور صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست ابراهیم فیروزی معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور نماینده باشگاه تراکتور و سایر اعضای جلسه در محل سالن کنفرانس این اداره برگزار شد. فیروزی در […]

به گزارش آناج، جلسه هماهنگی دیدار دو تیم تراکتور و نفت مسجدسلیمان در چارچوب هفته اول لیگ برتر فوتبال کشور صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست ابراهیم فیروزی معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور نماینده باشگاه تراکتور و سایر اعضای جلسه در محل سالن کنفرانس این اداره برگزار شد.

فیروزی در این جلسه عنوان کرد: رصد نقاط ضعف و قوت مسابقات لیگ در سال گذشته از اهمیت ویژه‌ای به جهت اصلاح نواقص برخوردار است و برای حل مشکلات و نواقص موجود نیاز است تا باشگاه‌ها در خصوص رفع کمبودهای احتمالی استادیوم یادگار امام فعال‌تر باشند.

وی تهیه لیست انتظارات از دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری دقیق لیگ را خواستار شد و گفت: باشگاه‌ها در جهت هماهنگی کامل برای امور اجرایی نماینده‌ای جهت ارتباط با اداره کل و اداره شهرستان تبریز معرفی کنند.
گفتنی است دیدار تیم‌های تراکتور و نفت مسجدسلیمان درحالی روز جمعه – ۱۶ آبان ماه – از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز برگزار خواهد شد که با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مسابقات فصل جدید بدون تماشاگر خواهد بود.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *