• 09:06

  • 1400-05-05

  • کد خبر: 14244

وقتی پرسپولیسی‌ها تحقیر شدند/ بازگشت شاعرانه هافبک تراکتور!

هافبک خوش‌نقش تیم تراکتور بازگشت خوبی به جمع پرشورها داشت و هواداران را نسبت به عملکرد خود امیدوار کرده است.

به گزارش آناج، سعید واسعی، بدون تردید یکی از بهترین‌های لیگ نوزدهم فوتبال کشور بود که با نمایش چشم‌نوازش در ترکیب پیکان توجه تیم‌های بزرگ کشور از جمله تراکتور و استقلال را به خود معطوف کرد.

اما در رقابت نقل و انتقالاتی این تراکتور بود که گوی سبقت را از حریف تهرانی ربود و در حالیکه واسعی در آستانه عقد قرارداد با استقلال بود، تی‌تی‌ها با یک هایجک او را به تبریز آوردند.

این بازیکن پس از پیوستن به تراکتور اما با مشکل محرومیت طولانی مدت مواجه شد و این محرومیت باعث شد تا او در تیم محبوب پرشورها فرصت خودنمایی پیدا نکند.

در ادامه و پس از گذشت چند ماه که واسعی از محرومیت رهایی پیدا کرده بود، وی با نظر کادرفنی تراکتور در زمان سرمربیگری رسول خطیبی و در روزهایی که این تیم با مشکل کمبود بازیکن مواجه بود، از این تیم کنار گذاشته شد!

با این حال، تغییرات در کادرفنی تراکتور و حضور فیروز کریمی فرصت دوباره برای هافبک خوش‌نقش بوجود آورد و واسعی پس از جلسه با مدیرعامل باشگاه تراکتور به ترکیب سرخ‌پوشان بازگشت.

سعید در بازگشت به تیم محبوب پرشورها عملکرد خوبی داشت و در بازی هفته گذشته مقابل آلومینیوم و درحالیکه در دقایق پایانی به میدان آمده بود، در حداقل زمان حضورش در زمین توانست یک پاس گل به نام خود ثبت کند.

او در بازی با پرسپولیس نیز در یک صحنه چشمه‌ای از مهارت‌های خود را به نمایش گذاشت و با دریبل زیبایش بازیکنان پرادعای حریف را تحقیر کرد تا نشان بدهد که چه بازیکن خلاق و باتکنیکی است. (اینجا ببینید)

باید از کادرفنی قبلی تراکتور پرسید که با چه متر و معیاری و به چه دلیلی عذر این بازیکن خلاق را خواسته بودند؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *