• 23:58

  • 1400-04-29

  • کد خبر: 14001

اکبرپور: به خاطر شکست امشب عذرخواهی می‌کنم/ اخراج بازیکن ما ستخگیرانه بود

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی به خاطر شکست سنگین تیمش مقابل پرسپولیس از فوتبال دوستان آذربایجانی عذرخواهی کرد.

به گزارش آناج، علیرضا اکبرپور پس از شکست سنگین 5 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر اظهار داشت: از مردم فوتبالدوست آذربایجان به خصوص شکست ماشین‌سازی عذرخواهی می‌کنم.

وی در مورد بی‌انگیزه بودن تیمش توضیح داد: خیلی مسائل است که نمی‌خواهم الان در موردش حرف بزنم. وقتش نیست و درست نیست در موردش حرف بزنم. ان‌شاءالله دو بازی بعدی هم تمام شود، بعد. طبیعتاً ما با تیم صدر جدول که یکی از بهترین تیم‌های لیگ است بازی داشتیم. بازی مقابل چنین تیمی برای تیمی مثل ما که بازیکنانش تجربه ندارند، سخت است. با این حال ما در نیمه اول سه موقعیت گل داشتیم و اگر توپ‌مان تبدیل به گل می‌شد شرایط فرق می‌کرد.

سرمربی ماشین‌سازی ادامه داد: داور به نظرم سختگیرانه به بازیکن ما کارت داد و اخراجش کرد. در نیمه اول بازیکن پرسپولیس به نحوی جلوی بازیکن ما آمد که داور احساس کرد بازیکن ما خطا کرده است. دقیق نمی‌دانم و باید فیلم را ببینم. در کارت دوم هم اصلاً بازیکن ما بازیکن حریف را ندید و کارت گرفت و اخراج شد. بعد از آن شیرازه تیم ما به هم ریخت. در این شرایط سخت وقتی دو گل عقب باشی و بازیکن اخراج شود شرایط سخت‌تر می‌شود. با این حال تعویض کردیم تا بازی را کنترل کنیم، ولی بازی برای‌مان سخت شد.

وی خاطر نشان کرد: بیش از 70 دقیقه 10 نفره بازی کردیم، آنهم در شرایطی که دست‌مان خالی بود و نفرات تعویضی نداشتیم. نمی‌خواهم بهانه بیاورم،‌ ولی امروز روز بد فوتبال را برای ماشین‌سازی دیدیم. به هر حال نشد، من اَنگ چیزی به کسی می‌زنم و کاری هم به داور نداریم. ان‌شاءالله کارت‌ها و سوت‌هایی که زده شد، درست باشند. اصلاً سوت‌هایی زده می‌شد که داور کنار نمی‌دید! به هر حال گذشت، ما نتیجه بدی گرفتیم و از هواداران عذرخواهی می‌کنم. شرایطی است که الان نمی‌توانم در موردش صحبت کنم و اصلاً صحبت در مورد آن هم درست نیست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *