• 19:18

  • 1400-04-30

  • کد خبر: 13987

اختصاصی آناج؛

شورش بازیکن بومی ماشین‌سازی/ چهره محبوب خدشه‌دار شد!

یکی از بازیکنان بومی ماشین‌سازی در آستانه دیدار این تیم مقابل پرسپولیس حاشیه‌ساز شد.

به گزارش آناج، در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت به بازی ماشین‌سازی و پرسپولیس بود که خبر اعتصاب بازیکنان تیم تبریزی روی خروجی سایت «ورزش سه» قرار گرفت و حاشیه‌ساز شد.

این قائله البته با اقدام به موقع مدیران ماشین‌سازی خیلی زود فیصله یافت و آنطور که یونس قربانی، مدیرعامل و مالک این باشگاه اعلام کرد، بازیکنان این تیم پس از شارژ مالی ظهر روز بازی در جلسه فنی حضور پیدا کردند.

طبق اخبار دریافتی، در اعتصاب ماشین‌سازان نقش یک بازیکن پررنگ بوده و اطلاعاتی که از اردوی ماشین‌سازی به سایت ورزش سه مخابره شد، توسط همین بازیکن انجام گرفت.

در این میان، نکته تاسف‌برانگیز ماجرا این است که این بازیکن از نفرات بومی ماشین‌سازان است و همواره به دلیل تعصب به تیم‌های شهرش در نزد هواداران فوتبال آذربایجان چهره محبوبی داشته است.

اما حرکت یار بومی برای ماشین‌سازی گران تمام شد و این تیم در شبی که بوی کم‌کاری برخی از سبزپوشان نیز به مشام می‌رسید، در خانه خود تحقیر شد و آبروی فوتبال آذربایجان را خدشه‌دار کرد.

ناگفته نماند، این بازیکن فعلا از تیم ماشین‌سازی کنار گذاشته شده است و به احتمال زیاد به جمع اخراجی‌های پرتعداد این تیم خواهد پیوست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *