• 21:27

  • 1400-04-22

  • کد خبر: 13640

بابایی: بازی‌های سختی در پیش داریم/ تلاش می‌کنیم تا شرمنده پرشورها نشویم

مهاجم تیم فوتبال تراکتور دیدارهای این تیم در سه هفته پایانی را دیدارهایی سخت توصیف کرد و گفت: امیدوارم نتایج خوبی بگیریم و شرمنده پرشورها نشویم.

به گزارش آناج، پیمان بابایی درباره پیروزی مقابل گل‌گهر سیرجان، اظهار داشت: بازی سختی داشتیم، اما با تلاش بازیکنان در دقایق پایانی، سه امتیاز ارزشمندی کسب کردیم. با این پیروزی، بیشتر به بازی‌های باقی‌مانده امیدوارتر شدیم و تلاش می‌کنیم بهترین نتایج ممکن را به دست بیاوریم.

وی، بازی‌های باقی‌مانده را برای تراکتور دیدارهایی حساس و سرنوشت‌ساز دانست و یادآور شد: دیدارهای بسیار سختی مقابل آلومینیوم، پرسپولیس و سایپا داریم که هواداران می‌دانند این دیدارها تا چه اندازه سخت هستند. پرسپولیس برای قهرمانی و سایپا هم برای بقا در لیگ برتر می‌جنگند و آلومینیوم هم رقیب مستقیم ما در کسب سهمیه است.

بازیکن تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: ان‌شاءالله که با دعای خیر هواداران، کمک خدا و تلاش‌های اعضای تیم؛ بتوانیم از این بازی‌ها سربلند بیرون بیاییم و شرمنده نشویم. می‌دانیم که راه سختی در پیش داریم، اما اطمینان داریم که با دعای خیر پرشورها و تلاش‌مان در زمین، قادر به انجام کارهای بزرگی هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *