• 22:19

  • 1400-04-19

  • کد خبر: 13528

تراکتور 1 - 0 گل‌گهر؛

رستگاری یاران کریمی در فرگی‌تایم/ عباس‌زاده بازهم ناجی پرشورها شد

تراکتور در واپسین لحظات دیدار خانگی مقابل گل‌گهر سیرجان موفق به زدن گل برتری شده و سه امتیاز حساس این بازی را از آنِ خود کرد.

به گزارش آناج، تراکتوری‌ها در شبی که تا آخرین دقایق مقابل میهمان خود گل‌گهر سیرجان با تساوی بدون گل متوقف شده بودند، در واپسین ثانیه‌های بازی با گلزنی محمد عباس‌زاده سه امتیاز حساس این دیدار خانگی و البته 6 امتیازی را از آنِ خود کرده و به یک پیروزی ارزشمند دست یافتند.

نیمه اول این دیدار که از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز آغاز شده بود، درحالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که در این نیمه به ندرت دروازه‌ها تهدید شد و در این میان گل‌گهر فرصت‌های بهتری داشت که با سد محکمی به نام محمدرضا اخباری برخورد کرده و از گلزنی ناکام ماند.

در نیمه دوم اما این میزبان بود که کار را هجومی شروع کرد و شاگردان فیروز کریمی در دقایق ابتدایی حملات متعددی روی دروازه تیم سیرجانی ترتیب دادند که این حملات بی‌ثمر بود و تاثیری در تغییر نتیجه نداشت.

در ادامه، بازی متعادل شد اما در دقایق پایانی اخراج یک بازیکن از گل‌گهر معادلات را به هم زد و تراکتور که برتری عددی پیدا کرده بود در آخرین دقیقه از وقت‌های تلف شده با فرصت‌طلبی و شلیک محمد عباس‌زاده به گل پیروزی رسیده و درنهایت این بازی را با یک گل به سود خود خاتمه داد.

با این نتیجه، تراکتور ۳۹ امتیازی شده و با سبقت گرفتن از گل‌گهر ۳۸ امتیازی به مکان چهارم جدول صعود کرد تا شانس‌های خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را افزایش دهد. تیم سیرجانی نیز در رده پنجم جدول قرار گرفت که البته با توجه به بازی‌های باقی مانده احتمال تغییر جایگاه دو تیم وجود دارد.

گروه داوری: داور: رضا کرمانشاهی- کمک ها: حسن یوسفی- محسن بابایی، داور چهارم: محمد حسین ترابیان/ ناظر: علی نقی مصطفی نژاد.

کارت زرد: سعید صادقی (18)، محمد آقاجان پور (23) و علی اصغر عاشوری (70) از گل‌گهر

کارت قرمز: علی اصغر عاشوری (85) از گل‌گهر

تراکتور: محمدرضا اخباری، هادی محمدی، میثم تیموری، میلاد فخرالدینی، سید ابوالفضل رزاق‌پور، اکبر ایمانی، بهزاد سلامی، مهدی تیکدری، سامان نریمان جهان (2+90 امین اسدی)، پیمان بابایی و محمد عباس‌زاده (7+90 علی فتحی).
سرمربی: فیروز کریمی

گل‌گهر: مهرداد بشاگردی، علیرضا آرتا، آرمین سهرابیان، محمد آقاجانپور (46 بهنام برزای)، میلاد زکی‌پور، علیرضا علیزاده، فرشید باقری (58 علی اصغر عاشوری)، سعید صادقی (4+90 علی دشتی)، رضا شکاری (58 امین پورعلی)، مرتضی تبریزی (46 گادوین منشا) و یونس شاکری.
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *