• 19:10

  • 1400-04-17

  • کد خبر: 13467

گزارش آناج از حواشی هفته پایانی لیگ 2؛

طلبکار از خجالت بدهکار درآمد/ گل بخودی به سبک تبریزی‌ها!

هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با حواشی عجیب غریبی برای نماینده تبریز همراه بود.

به گزارش آناج، آخرین هفته از مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور شامگاه روز گذشته برگزار شد و تیم علم‌وادب تبریز که امیدوار به کسب سهمیه حضور در پلی‌آف بود، با توقف خانگی برابر شهرداری همدان از رسیدن به این سهمیه بازماند.

اما این بازی با حواشی و اتفاقات عجیب غریبی همراه بود که باعث شد تا تیم تبریزی در دیداری که میزبان بود، رسماً تحقیر شده! و درنهایت فصل را با ناکامی به اتمام رساند.

بر اساس گزارش‌های دریافتی، ماجرا از این قرار است که مسئولان ورزشگاه شهرداری تبریز اجازه ورود اعضای تیم علم‌وادب به ورزشگاه تا دقایقی قبل از شروع بازی را ندادند درحالیکه تیم میهمان بدون هیچ دردسری در ورزشگاه حضور یافته و مشغول گرم کردن شد.

قابل تأمل‌تر اینکه حتی رختکن هم در اختیار تیم علم‌وادب قرار نگرفت و بازیکنان این تیم مجبور شدند در مکان غیرمعمول نسبت به تعویض البسه خود برای حضور در میدان اقدام نمایند.

اما این پایان کار نیست و در ادامه مسئولان ورزشگاه شهرداری تبریز از ورود اقلام تدارکاتی تیم میزبان به ورزشگاه نیز جلوگیری کردند و شاگردان مهرداد خادمی با مصائب فراوان در این بازی خانگی حضور یافتند.

پیگیری خبرنگار ما مشخص کرد علت این اقدام و ممانعت عجیب غریب، بدهی‌های باشگاه علم‌وادب به شهرداری تبریز بوده که از زمان انتقال امتیاز باقی مانده و در ۲ سال گذشته بر میزان آن افزوده شده است.

این درحالی است که در هفته‌های اخیر مدیر رسانه‌‌ای باشگاه محتشم تبریز نیز طی تماسی با خبرنگار ما از رفتار ناشایست مسئولان ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز ابراز گلایه کرده بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *