• 16:07

  • 1400-04-07

  • کد خبر: 13052

مدیرعامل باشگاه مس سونگون؛

هیچ وقت ادعا نداشتیم که کهکشانی هستیم/ گلات قهرمانی؟ کار سختی داریم

مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان تأکید کرد که این تیم هیچ وقت ادعای یدک کشیدن عنوان تیم کهکشانی را نداشته است.

به گزارش آناج، محمدرضا کافی با بیان اینکه مجموعه حرفه‌ای مستلزم کار حرفه‌ای است، اظهار داشت: ما امسال سعی کردیم تا با توجه به شرایطی که منطقه ورزقان از نظر سطح ارتفاع دارد و اینکه مس سونگون متعلق به مردم این دیار است، تمرینات خود را در ورزقان برگزار کنیم.

وی درباره شروع تمرینات مس سونگون و نقل‌وانتقالات این تیم گفت: به جز بازیکنان ملی‌پوش سایر نفرات در تمرینات پیش‌فصل حضور دارند. ما در راستای تدارک تیم شایسته‌ رایزنی‌های خود را انجام می‌دهیم و امیدوارم بهترین شرایط را برای حضور در مسابقات فراهم کنیم.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان تأکید کرد: ما هیچ وقت ادعا نداشتیم که تیم کهشکانی یا آنچنانی از نظر بودجه هستیم ولی در چارچوب قوانین و مقررات به تعهدات خود عمل می‌کنیم. همیشه اخلاق‌مداری و حرفه‌ای‌گری برایمان اولویت داشته و سرلوحه کارمان بوده است و همواره تاکید کردیم که پهلوانی خیلی مهمتر از قهرمانی است.

کافی در خاتمه در خصوص برنامه مسی‌ها برای گلات قهرمانی در لیگ برتر فوتسال متذکر شد: فارغ از مباحث پوکر و گلات و …، حفظ قهرمانی خیلی سخت‌تر از بدست آوردن آن است. تیم ما 4 دوره پیاپی قهرمان لیگ برتر فوتسال شده است و برای تداوم این روند واقعا کار سختی خواهیم داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *