• 12:31

  • 1400-04-05

  • کد خبر: 12998

قدردانی لژیونر تبریزی از مسئولان محتشم

لژیونر فوتبال تبریز از مسئولان باشگاه محتشم به دلیل حضور در تمرینات این تیم قدردانی کرد.

به گزارش آناج، ‌علی خادم، دروازه‌بان 32 ساله تبریزی که سابقه بازی در تیم‌های مخابرات، جوانان و امید تراکتور، نیروی زمینی تهران و عقاب تبریز را در کارنامه دارد‌، درحال حاضر در لیگ برتر جمهوری آذربایجان شاغل است و جزو معدود لژیونرهای فوتبال تبریز به شمار می‌آید.

این بازیکن متولد سال ۶۸ تبریز بوده و به مدت 4 سال است که به عنوان لژیونر بازی می‌کند. او ابتدا با عقد قراردادی به تیم یاسامال باکو پیوست و پس از حضور موفقیت‌آمیز در این تیم راهی دیگر تیم باکویی با نام خزر شد. جالب اینکه وی همزمان به عنوان مدیر آکادمی باشگاه خزر نیز فعالیت دارد.

خادم اما در ماه‌های گذشته به دلیل مقررات کرونایی و بسته بودن مرز دو کشور نتوانست به باکو برگردد. او در مدتی که در ایران بود برای حفظ آمادگی خود در تمرینات تیم دسته دومی محتشم حضور یافت و به زودی راهی باکو می‌شود تا ادامه تمریناتش را در این شهر از سر بگیرد.

وی با قدردانی از مسئولان تیم محتشم گفت: جا دارد از زحمات مهندس مهدی‌زاده مالک باشگاه محتشم تشکر کنم که اجازه دادند در تمرینات تیم محتشم حضور یابم. همچین از دکتر بهرام حاجی‌زاده که با برنامه و راهنمایی‌هایشان به من کمک زیادی کردند تا بدنم را آماده نگه دارم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *