• 19:54

  • 1400-04-04

  • کد خبر: 12979

نوازی: امیدوارم ترفند‌های‌مان را مقابل تراکتور در زمین پیاده کنیم

مربی تیم فوتبال پدیده مشهد ابراز امیدواری کرد، بازیکنان این تیم ترفند‌هایی کادر فنی پدیده را در مصاف با تراکتور در زمین پیاده کنند.

به گزارش آناج، محمد نوازی درباره دیدار فردای پدیده مقابل تراکتور اظهار داشت: بعد از یک ماه تعطیلی در بازی استقلال شرایط بدی نداشتیم و فکر می‌کنم حق‌مان باخت نبود. در آن بازی شانس به ما رو نکرد و نتیجه را واگذار کردیم.

وی افزود: شرایط از لحاظ روحی و روانی در پایان لیگ خوب است، فردا نیز میزبان هستیم و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی داشته باشیم، به شرط اینکه مسائلی را که آقای رحمتی کادر فنی گوشزد کرده است، به درستی انجام دهیم.

مربی تیم فوتبال پدیده مشهد اشاره کرد: تراکتور نسبت به نیم‌فصل اول با آمدن خطیبی شرایط بهتری پیدا کرده است. تراکتور یک تیم جوان و دونده است، ولی امیدوارم بچه‌‌ها بتوانند ترفند‌هایی را که در نظر داریم، فردا در زمین پیاده کنند. امیدوارم با کسب سه امتیاز شرایط خوبی را پیدا و در جدول ارتقا پیدا کنیم.

نوازی درباره غائبان تیم پدیده اعلام داشت: عرفان معصومی محروم است، ولی خدا را شکر مصدوم نداریم. خدا را شکر بچه‌ها از لحاظ روحی و روانی سرحال هستند و امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *