• 20:35

  • 1400-03-26

  • کد خبر: 12596

رنگ خطر برای المپین آذربایجان به صدا درآمد/ ناکامی حسینی در مسابقات آسیایی

تکواندوکار المپیکی استان آذربایجان‌شرقی و تیم ملی کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا از دست‌یابی به مدال ناکام ماند.

به گزارش آناج، بیست‌ و‌ چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی 2021 آسیا به میزبانی لبنان با حضور 189 تکواندوکار از 21 کشور امروز (چهارشنبه 26 خردادماه) از ساعت 10:30 به وقت تهران در سالن “نوهاد نوفال” بیروت آغاز شد و در نهایت به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت.

امروز در نخستین روز، رقابت‌های اوزان 54- ، 68- و 87- کیلوگرم مردان و 46- ، 53-، 57- و 73- کیلوگرم بخش بانوان برگزار شد و میرهاشم حسینی نماینده المپیکی کشورمان که از بخت‌های مسلم کسب نشان طلا برای تیم ایران بود، در وزن چهارم (وزن 68-کیلوگرم) به میدان رفت.

این تکواندوکار میانه‌ای در مرحله یک‌شانزدهم استراحت داشت و در اولین مبارزه خود در مرحله یک‌هشتم مقابل «هو جون جین» از کره جنوبی قرار گرفت که در یک جدال نزدیک با نتیجه 8 بر 6 شکست خورد تا درعین ناباوری از دور رقابت‌ها کنار برود و با این ناکامی، زنگ خطر برای او و تکواندو ایران در آستانه المپیک به صدا درآمد.

امیرمحمد بخشی، دیگر ورزشکار اعزامی استان از شهرستان میانه به این مسابقات است که در رقابت‌های وزن 74- کیلوگرم به روی شیاپ‌چانگ خواهد رفت. وی مدال نقره بازی‌های آسیایی را در کارنامه دارد و او هم از امیدهای ایران برای کسب مدال در این مسابقات به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *