• 13:06

  • 1400-03-26

  • کد خبر: 12540

لیگ دسته دوم فوتبال کشور؛

توقف مشابه تبریزی‌ها در ایستگاه بیست و سوم/ سهل‌انگاری کار دست محتشم داد

نمایندگان دسته دومی فوتبال تبریز در هفته بیست و سوم مقابل حریفان جنوبی خود با نتیجه مشابه متوقف شدند.

به گزارش آناج، هفته بیست و سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور شامگاه روز گذشته برگزار شد و در گروه نخست این مسابقات دو تیم تبریزی در تقابل با حریفان جنوبی خود با نتایج مشابه متوقف شدند.

در یکی از مهمترین دیدارهای این هفته تیم‌ علم و ادب تبریز در بندرعباس به مصاف شهرداری این شهر رفت و در پایان برابر میزبانش به نتیجه تساوی 2 بر 2 رضایت داد.

آسمانی‌پوشان تبریزی که در هفته‌های اخیر با روند نزولی صدر جدول را از دست داده بودند، حالا جایگاه کسب سهمیه پلی‌آف را هم از چنگ خود خارج شده می‌بینند.

یاران مهرداد خادمی به دنبال تقسیم امتیازات در بازی شب گذشته 37 امتیازی شده و به رده چهارم جدول تنزل یافتند.

در دیگر بازی این هفته، محتشم، نماینده پایین جدولی تبریزی‌ها در ورزشگاه خانگی خود پذیرای شهرداری بندرعباس بود که با سهل‌انگاری سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کرد.

شاگردان علی عسگری در این بازی درحالی که نیمه نخست را با ۲ گل برنده به رختکن رفته بودند، در نیمه دوم این برتری را از دست دادند تا تساوی ۲ بر ۲ برای این تیم نیز به ثبت برسد.

رامین خلیل‌پور و مهدی غیاثی‌فرد گلزنان نماینده تبریز در این بازی بودند که به ترتیب در دقایق 12 و 25 موفق به گشودن دروازه حریف شدند.

در جدول گروه نخست لیگ دسته دوم، تیم محتشم با 25 امتیاز و بدون احتساب نتیجه بازی دربی که به احتمال قریب به یقین سه امتیاز به حساب این تیم واریز خواهد شد، در مکان یازدهم قرار گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *